• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona wyświetla się w określonej rozdzielczości , np. w rozdzielczości 1024x768

Object Storage Arubacloud
0 głosów
264 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
Witam

Jak mam zrobić żeby moja strona wyświetlała się w określonej rozdzielczości ,  przypuśćmy że np. w rozdzielczości 1024x768 , z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2017 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
W chrome po otworzeniu konsoli masz w lewym górnym rogu ikonkę smartfona - klikasz i możesz dopasować wymiary, jakie chcesz zasymulować.
0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
edycja 14 stycznia 2017 przez Benek

Jeśli używasz Firefoxa, użyj kombinacji:

Ctrl + Shift + m

 

komentarz 14 stycznia 2017 przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
Witam

Chodzi mi o to że jak użytkownik który wejdzie na moją stronę to strona ma ma się wyświetlać się w np. w rozdzielczości 1024x768

Pozdrawiam
komentarz 14 stycznia 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Skorzystaj z właściwości CSS, przykładowo:

body
{
  height: 1024px;
  width: 768px;
}

 

komentarz 24 stycznia 2017 przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
Witam Taką regułkę kiedy użyłem na mojej stronie to niestety nie zadziałało , istnieje jakiś kod co odpowiada żeby jakby stronę wyświetlać w określonej przeze mnie rozdzielczości , bardzo mi na tym zależy bo mam problem z responsive strony i z góry dziękować za pomoc :) Pozdrawiam
komentarz 25 stycznia 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

(...) istnieje jakiś kod co odpowiada żeby jakby stronę wyświetlać w określonej przeze mnie rozdzielczości , bardzo mi na tym zależy bo mam problem z responsive strony (...)

Może chodzi Ci o reguły media queries?

komentarz 25 stycznia 2017 przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
Witam Chodzi mi o to żeby strona automatycznie się pomniejszała tak jak się to robi crl + "+" , jak mam to wykonać Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 484 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 305 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2023 w HTML i CSS przez zbiku25 Bywalec (2,940 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...