• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z uruchomienie funkcji w aplikacji

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
168 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2017 w C i C++ przez songo0 Początkujący (300 p.)
  

Witam

Projekt przychodni prosze o pomoc wczesniej działało ale zaczełem poprawiac modyfikowac i wywala błąd po kompilacji przy wyborze funkcji nie wiem co jest przyczyną

prosze moze ktos zerknie trzezwym okiem bo ja juz nic nie widze :) 

Ponizej kod 

http://wklej.org/id/3015201/

przepraszam za poprzednie pytanie 

komentarz 13 stycznia 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Za takie pytania powinni wieszać. Weź ktoś daj bana bo nie daje rady jak widze takie coś
komentarz 13 stycznia 2017 przez niezalogowany
Świetne pytanie ta ortografija i ta składnia pytania i w ogóle podane logi z kompilacji, nie no spoko,  zaraz zanalizuję te 1585 linijek nie wiedząc nawet gdzie jest błąd oraz jaki dokładnie to jest błąd i dojdę co jest nie tak, nie ma problemu.
komentarz 13 stycznia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Kto to pisał? Kod jest paskudny
komentarz 13 stycznia 2017 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Kod jest ok. Winna jest pogoda, zaczekaj kilka miesięcy i będzie  działać.
komentarz 14 stycznia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Kod nie jest ok, przestrzen nazw, plik nie jest podzielony na kilka plikow itd

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2017 przez niezalogowany
O jednak przypadkiem na coś trafiłem, miałem zamknąć kartę, a że przeleciałem do końca kodu to zobaczyłem ten błąd.

Nazywasz funkcję wyjscie i w niej zmienną również wyjscie, nigdy tak nie robiłem, ale wiesz to chyba tak nie zadziała.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 304 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 121 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 101 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2023 w C# przez marcin20a Początkujący (280 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...