• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

OVH SHH BRAK POŁĄCZENIA

Object Storage Arubacloud
0 głosów
759 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Kuba Modrzejewski Nowicjusz (190 p.)

Witam

Dzisiaj (12.01.2017) zakupiłem sobie VPS'a na OVH. Wszystko było fajnie, konfiguracja itd. 

dopóki nie przyszedł czas na połączenie się przez ssh z serwerem.

Otóż mam Mac Os'a i gdy próbuję połączyć się z serwerem wyskakuje błąd 

ssh: connect to host Nazwa_Hosta port 22: Operation timed out

i teraz pytanie do was. Co nie działa? 

lel

W panelu sterowania pokazuje, że ssh jest wyłączone. 

komentarz 12 stycznia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie działa SSH, bo jest wyłączone - proste :)
komentarz 12 stycznia 2017 przez Kuba Modrzejewski Nowicjusz (190 p.)
To teraz powiedz mi jak je włączyć :)
komentarz 12 stycznia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Prawdopodobnie w tym panelu sterowania. Sprawdź, czy możesz też dostać się do shella w inny sposób niż przez SSH (kiedyś komuś pomagałem postawić VPS, ale w innej firmie i tam można było zrobić to też bodajże z poziomu apletu javy).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez niezalogowany
wybrane 17 maja 2018 przez Kuba Modrzejewski
 
Najlepsza

To bardzo dziwne mam VPS'y w OVH i zazwyczaj odrazu w stocku daja SSH

 

Spróbuj zreinstalować serwer z Ubuntu server 16.10 pomocne będzie dodanie swojego klucza SSH w panelu

+ jak się łączysz użyj tego

Potem 

komentarz 14 stycznia 2017 przez Kuba Modrzejewski Nowicjusz (190 p.)
Niestety najprawdopodobniej wina leży po mojej stronie :C

Nie wiem czemu, ale tylko w mojej sieci w domu nie mogę się połączyć z OVH np. z internetu z telefonu już działa. Jakieś sugestie co może być nie tak? :)

spróbowałem z DigitalOcean i tam wszystko działa legitnie, ale niestety mają  mega drogie serwery więc odpada :V
komentarz 14 stycznia 2017 przez niezalogowany
A to zrób nowy temat i spytaj się czemu w domowej sieci nie działa a w innej działa

 

Nie jestem dobry z sieci :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 415 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 609 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 527 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w Algorytmy przez jjanek Użytkownik (630 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...