• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

IPTables blokada IP spoza Polski

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,213 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
Witam,

Piszę z pytaniem czy ma ktoś pomysł jak odciąć zablokować wszystkie adresy z poza Polski w zaporze iptables ?

Jest mi to potrzebne ze względu na ataki ddos które trwają od kilku dni na mój serwer VPS z OVH więc własnie widac jak działa ochrona anty ddos do OVH ;) Serwer gry ma ogromne lagi podczas ataku nie da się poruszać postacią a ip a których leci atak jest tak dużo że nie jestem w stanie zablokować ich ręcznie poz tym stale ich przybywa.Wszystkie te adresy pochodzą z poza Polski kraje z których lecą ataki: Chiny, Niemcy, Francja, Vietnam.Dlatego zależy mi aby przepuszczać przez zaporę tylko ruch z Polski.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
komentarz 9 stycznia 2017 przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
A może zrobić coś w rodzaju zakładki autoryzacji na stronie głownej żeby blokowało wszystkie adresy które nie mają autoryzacji na stronie.Tylko nwm zbytnio jak takie coś wykonać ;)
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez EasyPeasy Użytkownik (550 p.)
Witam,

Możesz spróbować IPSET - lecz czasem jest z tym problem że wycina nam graczy sam miałem taki przypadek.

Podaj mi jakiś kontakt do siebie - znam się na tym bardzo dobrze, prowadzę hosting - poradzę coś.
komentarz 12 stycznia 2017 przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
Witam, Dzięki za zainteresowanie niestety dzisiaj nie ma mnie w domu ale jutro po 16 będę dostępny cały czas więc odezwij się na tego e-maila: marek710@onet.pl to podam Ci TS lub GG i pogadamy ;) Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 969 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
+1 głos
3 odpowiedzi 1,021 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2015 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 6 września 2022 w Systemy operacyjne, programy przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...