• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Atom.io Co fajnego?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
405 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
Mam pytanie co ciekawego jest w programie Atom.io? Wiem że motywy, kolorowanie składni (co jest zupełną nowością w edytorach kodu) i nie jestem pewny, ale chyba kompilacja preprocesorów takich jak JADE lub SASS. Coś jeszcze? Nicolaus
komentarz 8 stycznia 2017 przez TheFunny Gaduła (3,420 p.)
Maaaasa pluginów.

No i jest po prostu ładny i intuicyjny. Strasznie wygodny moim zdaniem.
komentarz 8 stycznia 2017 przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
A jakieś przykłady najlepszych pluginów? I czy to prawda że kompiluje preprocesory?
komentarz 8 stycznia 2017 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

kolorowanie składni (co jest zupełną nowością w edytorach kodu) 

Podaj mi przykład takowej, bo nie jestem pewien czy chodzi Tobie o... kolorową składnię.

komentarz 8 stycznia 2017 przez TheFunny Gaduła (3,420 p.)
Preprocesory kompiluje, a co do pluginów to tutaj przykładowa strona z polecanymi pakietami: http://www.hongkiat.com/blog/useful-atom-packages/ .
komentarz 8 stycznia 2017 przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
No znaczy chodzi mi o to że tagi mają swoje kolory, atrybuty (a to że to jest nowością to był sarkazm)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 stycznia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
IMO Atom jest za wolny (podobnie jak Brackets) i lepiej jest postawić na Sublime Text albo Visual Studio Code. Pluginy w większości edytorów są podobne.
komentarz 8 stycznia 2017 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
Zarówno Visual Studio Code jak i Atom stoją na Electronie, więc różnice w szybkości działania nie powinny być aż rozbieżne. Bez pluginów oczywiście.
komentarz 8 stycznia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Aha, ale Visual Studio Code wydaje się działać nieco żwawiej od reszty.
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2017 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

Wiem że motywy, kolorowanie składni (co jest zupełną nowością w edytorach kodu) [...]

 Zupełną nowością? Say what?

komentarz 8 stycznia 2017 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Wyjaśnione w komentarzach.
komentarz 8 stycznia 2017 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
ok. nie zauważyłem

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 394 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2016 w Ruby przez Piotr Matusik Początkujący (420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 315 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez qwert 100 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...