• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy hosting pod stronę w sieci jako "pamiątka"

0 głosów
81 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Hostingi, domeny przez użytkownika programmero Bywalec (2,270 punkty)
Szukam czegoś w rodzaju hostingu, na którym będę mógł udostępnić prostą stronę typu wizytówka, najlepiej bez reklam i co najważniejsze trwałą aby przeżyła pewien czas w internecie. Ostatnio natrafiłem na strony, które wyglądały na opuszczone i pomimo kilku bądź kilkunastu lat nadal nie zostały zajęte. Jest w ogóle coś takiego co pozwoli mi trzymać stronę?
komentarz 8 stycznia przez użytkownika Arkadiusz Waluk Mędrzec (154,230 punkty)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 stycznia przez użytkownika ZakosiliMiNeta Nałogowiec (29,340 punkty)
Jest to strona statyczna? Jeśli tak to github
komentarz 8 stycznia przez użytkownika programmero Bywalec (2,270 punkty)
Tak będzie statyczna. Github pages mówisz? Indeksowane jest w Google?
komentarz 8 stycznia przez użytkownika Kamil Naja Gaduła (4,110 punkty)
edycja 8 stycznia przez użytkownika Kamil Naja
jest, kiedyś miałem taką sytuację, że mój znajomy udostępnił mi pliki psd do swojej strony, która już była zrobiona i była udostępniona w sieci na normalnej domenie (w ramach ćwiczeń z cięcia). Zakodowałem ją i wrzuciłem na github pages i po kilku miesiącach moja strona na GH była wyżej od pierwowzoru na nazwę strony
komentarz 12 stycznia przez użytkownika programmero Bywalec (2,270 punkty)
O ciekawe w takim razie sprawdzę :) A w GH można dodać strony składające się z kilku podstron czy tylko 1-plikowe?
komentarz 12 stycznia przez użytkownika Kamil Naja Gaduła (4,110 punkty)
Można zrobić kilka podstron, można zrobić routingi oparte na przykład o Angulara.

Podobne pytania

+3 głosów
8 odpowiedzi 1,530 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Hostingi, domeny przez użytkownika rafa_l.k Nowicjusz (170 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 377 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez użytkownika Pablo99 Obywatel (1,090 punkty)
+2 głosów
4 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez użytkownika Wiiiciu Użytkownik (900 punkty)
...