• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie działa sklep play

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
191 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w Urządzenia mobilne przez Poczontkujący Początkujący (370 p.)
Witam.

Tak jak w temacie wspomniałem nie działa mi sklep Play na urządzeniach z androidem 5.0 ,co dziwne na urządzeniach z kitkatem sklep Play działa bez zarzutu.

Mój router to tp-link wr720n
1
komentarz 7 stycznia 2017 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Opisz bardziej problem. Masz jakiś błąd przy uruchamianiu, w ogóle się nie odpala czy coś innego.
komentarz 7 stycznia 2017 przez Poczontkujący Początkujący (370 p.)
Wyświetla komunikat:"Przekroczono limit czasu połączenia".

Dziwne jest to że po podłączeniu do innego routera na którym są wyższe pingi, a prędkość wysyłania i pobierania jest taka sama jak na tp-linku problemu nie ma.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2017 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Zrestartuj telefon i zobacz czy coś pomogło.

Jeśli nic nie pomoże to  wyłącz i włącz router i zobacz czy dalej to  samo jest (tylko nie resetować routera).
0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2017 przez Gorax Użytkownik (840 p.)
Również mam telefon z Androidem 5.0 i u mnie nie ma tego problemu. Spróbuj połączyć się przez dane i przez wi-fi, może na którejś konfiguracji ruszy.

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 164 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2018 w Urządzenia mobilne przez Kosejero Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2016 w Urządzenia mobilne przez Teleser Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...