• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed SPOJ NIEKOLEJ - Niekolejne

Object Storage Arubacloud
0 głosów
656 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w C i C++ przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
zamknięte 7 stycznia 2017 przez sebastian.chwil

Zaraz wyjde z siebie. Jestem na 100% pewny ze kod działa poprawnie ale SPOJ cały czas wywala mi błędną odpowiedź. Przepraszam od razu ze umieszczam cały kod ale nie mam pojęcia co jest nie tak jak tylko dostane odpowiedź usunę posta :). Prosze o pomoc 


 
komentarz zamknięcia: Udało mi się dostać odpowiedź

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2017 przez niezalogowany
edycja 30 sierpnia 2017
 
Najlepsza

Brakuje uwzględnienia przypadku gdy podana jest wartość 0:

...
if(liczba == 0) cout<<0; // no bo zgadza się z warunkami zadania :D
else if(liczba < 3)
...
komentarz 7 stycznia 2017 przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
nie ma to jak pol godziny szukac problemu w moze jakis spacjach endlajnach czy w czymkolwiek a tu chodzi o 0.. :D Wielkie dzięki :) juz usuwam kod
komentarz 7 stycznia 2017 przez niezalogowany
Jeżeli pomogłem oznacz najlepszą odpowiedź i zostaw łapkę :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 409 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2021 w C i C++ przez lada_4455 Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 662 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2017 w SPOJ przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt
pytanie zadane 24 października 2022 w C i C++ przez Quba Użytkownik (870 p.)

92,556 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...