• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

GTA V - lagi na laptopie, spadki FPS, Lenovo G700

Object Storage Arubacloud
0 głosów
511 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Squer Obywatel (1,170 p.)
Mam problem z laptopem, a żeby to jeden. No dobra ale do rzeczy

Kupiłem sobie GTA V z myślą że pójdzie on na moim lapku, co prawda gra wlaczac sie wlacza, chodzic da sie chodzic bez zadnych lagów. Wsiąde w auto i juz zaczynaja sie spadki.

Bardzo duze wykorzystanie ramu podczas gry 96%

Nie mogę tego pojąć jak to jest mozliwe, jesli innym uzytkownikom tego samego laptopa z tymi samymi parametrami uciąga im gre bez problemu.

Parametry laptopa

i5 3230m

nvidia GT720m 2gb

intel integra

4gb ram

a wiec odnosze sie do was z pytaniem

Czy musze dokupic po prostu ram, czy moj laptop jest za slaby (w co wątpie), czy po prostu coś jest nie tak z jakimis podzespołami.....

Wiec czekam na pomoc co moge zrobic w takiej sytuacji

aa i jeszcze, wykorzystanie pamieci grafiki w grze to max 1.2GB

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2017 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)
Piszę z laptopa, który ma 8 gb ramu. 4 gb aktualnie w użyciu. Z bardziej wymagających programów włączone są Google Chrome i Eclipse neon.1. Poza nimi Spotify, Skype i Notepad++. Wszystko chodzi jak powinno. Z drugiej strony na stacjonarnym też mam 8 GB i nawet z włączonymi tymi wszystkimi programami i GTA V nie udało mi się jeszcze zbliżyć się do granicy.

Reasumując dokup 4 GB ramu.
komentarz 6 stycznia 2017 przez Squer Obywatel (1,170 p.)
Tak też prawdopodobnie zrobię.

Chciałem jeszcze zaktualizować BIOS ale nigdzie nie ma do lenovo g700 na system win 7, może to jest problemem ale wątpie.....

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 495 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2019 w Offtop przez RudyPatryk Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,384 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez Aviis Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 538 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2018 w Offtop przez Patryk01 Obywatel (1,270 p.)

92,553 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...