• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odmowa Przeniesienia Pliku przez system jak to Usunąć ? Pomocy !!

0 głosów
62 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez użytkownika Lucyfer Nowicjusz (120 punkty)
Mam Taki Problem Bo mialem Reinstalacje Wid 7 I mam za starą wersje OpenGL wiec chcialem zamienic Pliki i mam odmowe systemu jak ją zlikwidować ? Pomocy z Góry Dziekuje Zza udzielone odpowiedzi :D.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez użytkownika tls01 Gaduła (4,300 punkty)

Posiadam Windows 10, aczkolwiek wydaje mi się, że w W7 będzie to wyglądać tak samo lub bardzo podobnie.

Kliknij PPM na plik/folder i wybierz Properties. Przejdź do zakładki Security, kliknij Edit, a następnie Add. Wpisz swoją nazwę użytkownika (tego, który ma usunąć pliki, np. Administrator) i kliknij Ok. Teraz w sekcji Group of user names wybierz swoją nową nazwę użytkownika, niżej nadaj sobie uprawnienia i zatwierdź przyciskiem Apply

Musisz oczywiście posiadać uprawnienia administratora, żeby to zrobić. 

Ewentualnie odpal Linuxa, zamontuj Windowsową partycję i użyj rm. ;D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 58 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez użytkownika M.Eagle Nowicjusz (190 punkty)
0 głosów
5 odpowiedzi 639 wizyt
pytanie zadane 13 października 2015 w Systemy operacyjne, programy przez użytkownika SebastianGomularz Dyskutant (9,490 punkty)
0 głosów
2 odpowiedzi 52 wizyt
pytanie zadane 8 września 2015 w Systemy operacyjne, programy przez użytkownika Vakoss. Bywalec (2,520 punkty)
...