• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podgląd newsa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
166 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2017 w PHP przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Witam potrzebuję zrobić podgląd newsa przed jego publikacją. Nie wiem za bardzo jak to zrobić. Potrzebuję rady lub jakiegoś poradnika :) (może być po angielsku) Z góry dziękuję za pomoc :)
komentarz 5 stycznia 2017 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)
Kolego określ się bo nie wiadomo o co cmon.
komentarz 5 stycznia 2017 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Mam własny panel zarządzania treścią dodawanie artykułów itd chciałbym zrobić tak jak jest w wordpress że przed publikacją napisanego artykułu klikasz podgląd i wyświetla ci wygląd całego artykułu na stronie. I albo klikasz publikuj (jak jest wszystko dobrze) albo cofasz i poprawiasz :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
Zapisz news do pliku.txt. Po naciśnięciu zapisz niech pojawi ci się to co miałeś w pliku.txt, jeśli wszystko ok, klikasz dodaj na server.
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez Damian13 Obywatel (1,430 p.)
Kiedyś robiłem to za pomocą wysłania formularza to pliku podglad.php który był identyczny z jak strona główna i jeśli było ok to wysyłałem do bazy danych. Nie wiem czy była dobra, ale działało więc... ;D
komentarz 5 stycznia 2017 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
jak nic innego nie wymyślę lub się dowiem to tak zrobię :)
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Możesz zrobić tak, że zamiast wysłać dane tego artykułu do bazy, to wysyłasz je na podstronę np. /test i sprawdzasz jak wygląda

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 517 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2018 w PHP przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w PHP przez czmyk Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 133 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...