• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Lenny Race - pierwsza gra o Lenny Face na Google Play [ANDROID]

0 głosów
168 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Nasze projekty przez użytkownika WaxerStudio Obywatel (1,940 punkty)

Witajcie!

Chciałbym zaprezentować Wam moją nową produkcję - Lenny Race.
Gra zręcznościowa w której głównym bohaterem jest znana (zapewne wszystkim) emotka - Lenny Face.
Zadaniem użytkownika jest zbieranie $ oraz wspinaczka na coraz wyższe poziomy. Za zebrane dolary odblokowujemy nowe skiny z nowymi buźkami. Gra wymagająca ogromnego refleksu :)

Zapraszam do zagrania i komentowania :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.waxer.lennyrace&hl=pl

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Alvancaran Obywatel (1,590 punkty)
Fajna ale strasznie trudna
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Zaglowiec Bywalec (2,250 punkty)
Gra nawet fajna, ale zniechęca (przynajmniej mnie) jej poziom trudności na starcie. Fakt, może dobry w zręcznościówkach nie jestem, ale tutaj z trudem doskoczyłem do 2 poziomu/granicy (nie wiem jak nazwać). Sztuką jest zrobienie gry, która jest ciężka (lub z czasem taka się staje) i nie zniechęca przy tym gracza.

Ogólnie życzę powodzenia w dalszych projektach (mam nadzieję, że gry będą łatwiejsze :) )
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Evelek Stary wyjadacz (11,970 punkty)
Ale szajs. :D Żeby to jeszcze wolniej spadało to spoko, a tak to dotarłem do 3 poziomu. :D
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika operator Stary wyjadacz (10,660 punkty)
Zarobisz miliony :O To jest genialne!!!

Podobne pytania

+4 głosów
2 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2016 w Nasze projekty przez użytkownika Indiegoo Nowicjusz (160 punkty)
+22 głosów
4 odpowiedzi 478 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2016 w Nasze projekty przez użytkownika Azrael Nowicjusz (240 punkty)
...