• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szczesliwego Nowego Roku, czyli oczekiwania kazdego z nas

+20 głosów
459 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Offtop przez użytkownika krrr123 Dyskutant (9,110 punkty)
Witam,

jako iz dzisiaj bedziemy wchodzic w Nowy Rok, to chcialem wszystkim zyczyc, jak najlepszego nowego roku, duzo udanych projektow, milego czasu nad kodem i wszystkiego co najlepsze. A dla studentow, zaliczenia roku :D. I moze ma ktos jakies koderskie postanowienie nowo roczne?

Pozdrawiam i milego czasu :)

7 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Arkadiusz Waluk Mędrzec (153,170 punkty)

Moim postanowieniem jest przede wszystkim to, abym nauczył się wreszcie kończyć projekty które zacznę i miał więcej motywacji do ich realizacji. To moja największa bolączka, lubię to robić, ale nie mogę się zmotywować, aby pracować nad nimi tak długo, żeby doprowadzić je do samego końca.

Poza tym ogarnąć bardziej Symfony, dokształcać się ogólnie w PHP oraz zrobić jakieś ciekawe rzeczy w Arduino (które od dawna posiadam, a jeszcze nic sensownego nie zrobiłem). No i rzecz jasna poświęcać trochę więcej czasu na forum w sensie kodu i rozwoju technologicznego - do tego zachęcam wszystkich bo im więcej osób pomoże, tym więcej możemy zrobić.

A tak bardziej ogólnie życiowo to znaleźć w końcu pracę, najlepiej jako PHP/web developer ;)

Dobrego roku dla wszystkich.

1
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika efik Maniak (65,430 punkty)
komentarz 1 stycznia przez użytkownika Avernis Nałogowiec (26,220 punkty)
Moją motywacją jest to, że jak już przebrnę przez podstawy np. robienia gry (sterowanie, inwentarz itp), to mogę się zająć o wiele ciekawszymi rzeczami
+3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Ivan Nałogowiec (44,970 punkty)
Moje postanowienie: zacząć kodować, bo aktualnie większość czasu spędzam w dokumentacji czytając i upewniając się, że funkcja na pewno zwraca to co myślałem :)
+3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Dorion300 Szeryf (85,890 punkty)
Też wszystkim wam życzę wszystkiego najlepszego w następnym roku.
Nie mam postanowienia noworocznego gdyż uważam że to zbędny element.
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika JAKUBW Dyskutant (9,290 punkty)

Moje koderskie postanowienie: Mniej kodować. Ale jak to? Dlaczego? Bo tak się to wkręciłem, że mało czasu poświęcam innym ludziom i na naukę innych przedmiotów a wkrótce egzamin.

komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika krrr123 Dyskutant (9,110 punkty)
Ja juz od dawna wiecej czasu z maszynami przebywam niz z ludzmi :D jakies 3/4 to czas na laptopie itd, a reszta to juz szkola
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika spokojny Stary wyjadacz (14,740 punkty)
Postanowienie noworoczne, aby ludzie promowali bardziej niszowe języki programowania. I nie trzymali się w kółko tych słusznych jedynych od lat technologii.
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika marko Pasjonat (16,890 punkty)
@spokojny Z ciekawości zapytam jakim językiem jest ADA?

Pytanie zadaję z prawdziwej,nieokiełznanej ciekawości.

Przy okazji.Wszystkiego dobrego Wszystkim Pasjonatom na Nowy Rok.Oczekiwań nie mam jakichś specjalnych.Jest dobrze ale może być lepiej :)
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika spokojny Stary wyjadacz (14,740 punkty)
Departament Obrony USA go promował to nie jest niszowy. O znasz się na językach, byś był dobrym detektywem tajnych służb ;)
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika marko Pasjonat (16,890 punkty)
A wydaje się być niszowym językiem,dlatego że nie widzę by ktoś z pasjonatów się tym interesował.

Znalazłem w Debianie coś takiego jak gnat-gps dla ADA manual do ADA.

I zastanowiło mnie to trochę,dlaczego nie zauważam "Adowców" ;)

Może za trudny język,a może niewygodny?

Jeśli jest ktoś kto koduje w ADA to może skreśli parę linijek w temacie.Dlaczego ten język wydaje mi się niszowym?Odpowiedź nie jest konieczna,ale miło by było.

Dziękuję :)
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika KariK-02 Bywalec (2,260 punkty)
Moje koderskie postanowienie to: zbudowanie inteligentnego domu opartego RPI 3 i wymasterowanie PHP i C#.
2
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika Michał628496 Pasjonat (15,760 punkty)

Powodzenia zatem , nie zrobisz w pełni inteligentnego domu , ale jak zrobisz coś w tym stylu to się pochwal na forum wink

1
komentarz 31 grudnia 2016 przez użytkownika KariK-02 Bywalec (2,260 punkty)

Jak mi się uda coś zrobić to się pochwale. wink

+2 głosów
odpowiedź 1 stycznia przez użytkownika Przemysław A Śmiejek Bywalec (2,270 punkty)
Z okazji Nowego Roku 2017, życzę wszystkim hakerom i hakerkom i programmerom i programmerkom, aby dobry Bóg dawał Wam siłę w podążaniu po informatycznej ścieżce.

Podobne pytania

+33 głosów
24 odpowiedzi 1,501 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez użytkownika Nehel Mądrala (7,300 punkty)
+26 głosów
11 odpowiedzi 300 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w Offtop przez użytkownika Tapicera Obywatel (1,400 punkty)
+1 głos
3 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2015 w Offtop przez użytkownika Dissio Mądrala (5,670 punkty)
...