• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomocy - Windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Zkig Nowak Nowicjusz (120 p.)
edycja 29 grudnia 2016 przez Zkig Nowak
Pomocy
System mi sie ciagle wylacza

i  zmienila mi sie czcionka po aktualizacji

(windows 10 jest ZLY)

Screen Czcionki: http://imgur.com/a/AJN2j
komentarz 29 grudnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Proszę poprawić tytuł oraz treść pytania - nie ma potrzeby stosowania tylu wykrzykników, tylu ogólnych słów w stylu "pomocy" itp.

http://forum.pasja-informatyki.pl/faq#na-co-zwrocic-uwage-zadajac-pytanie
komentarz 29 grudnia 2016 przez Zkig Nowak Nowicjusz (120 p.)
Adminie dobrze wg twoich wskazan

(sorry ze bez polskich znakow ale ta aktualizacja tez to popsula)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 grudnia 2016 przez niezalogowany
Psucie się losowych elementów systemu może być spowodowane uszkodzeniem plików. Sprawdź HDD pod kątem bad sectorów. U mnie (na Linuksie Manjaro) bad sectory objawiały się tym, że ustawienia środowiska graficznego resetowały się do domyślnych: tapety, czcinki itp. itd. Bootowalnego "pendriva" z Linuxem do diagnostyki możesz zrobić nawet ze smartfona.
komentarz 29 grudnia 2016 przez Zkig Nowak Nowicjusz (120 p.)

Czyli chodzi o dysksad ?

komentarz 6 stycznia 2017 przez niezalogowany
Tak.
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

(windows 10 jest ZLY)

Też jestem zły a windowsem nie jestem ;)

Wyłącza się system,czy komputer?Uściślij.

Podczas aktualizacj systemu mogą występować (i występują)restarty komputera.Widocznie aktualizacja jeszcze się nie skończyła.Jeśli mam rację,to czcionki powinny też się "naprawić" zwróć uwagę na "powinny".

Jeśli będziesz już pewny że wszystkie aktualizacje system masz za sobą daj znać.

 

komentarz 29 grudnia 2016 przez Zkig Nowak Nowicjusz (120 p.)
Wylcza sie komputer. Aktualizacja sie zakonczyla
komentarz 29 grudnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Dla porządku.

Aktualizacje systemu zakończone na 100%

Włączasz kompa coś chcesz zrobić i trach,następuje wyłączenie,bez ostrzeżeń,komunikatów ,błędów?

Opisz bardziej.Co to za sprzęt.Płyta ,zasilacz.Czy przed aktualizacją były jakieś sygnały świadczące że "coś się" dzieje z komputerem?

Jak narazie z Twoich informacji można wywnioskować to,że jest uszkodzony zasilacz.

Co masz podłączone do kompa,chodzi o gniazda USB.

O systemie wiemy tyle że się zaktualizował i że masz zmienione czcionki.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 366 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 370 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Przemek49 Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...