• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

książka do technikum

Object Storage Arubacloud
0 głosów
343 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Marcin Florczak Nowicjusz (120 p.)
Witam. Od lutego mam nadzieję zacząć szkołę policealną "Technik informatyk z certyfikatami Microsoftu" zakończoną trzema egzaminami. Wszytko zaczęło się od kursów Pana Mirosława i Damiana, za co bardzo dziękuję.

Szukam książki którą mógłbym przerobić przed rozpoczęciem nauki. np Urządzenia techniki komputerowej.

Ogólnie coś od podstaw ;) Czy moglibyście polecić coś dobrego?

Znalazłem dużo frajdy w programowaniu szkoda że tak późno.....

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Książki do techników moja szkoła przerabia http://helion.pl/kategorie/podreczniki-szkolne i polecam szczerze, można czegoś się nauczyć. Ale to  są grube lektury
komentarz 8 stycznia 2017 przez Marcin Florczak Nowicjusz (120 p.)
edycja 8 stycznia 2017 przez Marcin Florczak
Adrian1999 dzięki że podzieliłeś się swoją wiedzą.
Przejrzałem przykładowe rozdziały na temat html i css. Z przykrością muszę stwierdzić że zawarta w książce wiedza jest archaiczna, stylizowanie za pomocą html'a i nieaktualne znaczniki... w porównaniu do treści jakie prezentują panowie Zelent i Stelmach ta książka mnie rozczarowuje. Obawiam się, że podobnie będzie z resztą treści.

Potrzebuję czegoś aktualnego. Poza tym recenzje książki nie pozostawiają złudzeń.

Wie ktoś na jakich podręcznikach pracują Panowie Zelent i Stelmach?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 134 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 337 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 351 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Radsler Nowicjusz (150 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...