• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - wstawianie postów

0 głosów
47 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2016 w Systemy CMS przez użytkownika bugs55 Użytkownik (700 punkty)
zmienione kategorie 9 grudnia 2016 przez użytkownika Arkadiusz Waluk
Cześć.

Szukam dobrego rozwiązania dla mojego bloga. Otóż moje pytanie brzmi: czy da się zaprogramować wordpressa tak, aby jako "dodawanie nowego posta" wykonywał konkretne operacje?
Blog w całości jest stworzony przeze mnie, nie korzystałem z żadnych kreatorów, a wordpressa dodałem zewnętrznie. Bardzo by mi się to przydało, jako, że męczące by było za każdym nowym postem edytować kod...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2016 przez użytkownika radek024 Nałogowiec (45,480 punkty)
Co masz na myśli? Jakie operacje? Jaki kod edytujesz?
komentarz 9 grudnia 2016 przez użytkownika bugs55 Użytkownik (700 punkty)
chodzi mi o to, że kiedy dodaje nowy post za pomocą wordpressa to żeby tworzył nową podstronę z postem, tworzył konkretne divy o danych atrybutach, żeby do odpowiednich divów wsadzał tytuł posta, treść posta
komentarz 11 grudnia 2016 przez użytkownika Jan Cichocki Obywatel (1,360 punkty)
ale przecież to jest naturalne działanie każdego CMS-a. Jeżeli masz niestandardowe pola dodatkowe (czyli wiecej niż tytuł i treść) to juz trzeba to okodować

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 60 wizyt
pytanie zadane 16 września 2016 w Systemy CMS przez użytkownika Kamila Użytkownik (570 punkty)
–1 głos
3 odpowiedzi 55 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Systemy CMS przez użytkownika bugs55 Użytkownik (700 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2016 w PHP, Symfony, Zend przez użytkownika bugs55 Użytkownik (700 punkty)
...