• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Projekt sieci komputerowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
310 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez Strzew12 Nowicjusz (180 p.)
zamknięte 8 grudnia 2016 przez Strzew12
Prosto z mostu bez owijania kupię pilnie projekt sieci komputerowej na zaliczenie do szkoły potrzebuję a sieci nie są moja mocną stroną. Może ktoś ma już taki gotowy i chciałby sprzedać :) projekt gdzieś 10-15 stron (może być więcej). Projekt nie może być pobrany z internetu Z góry dziękuję :)
komentarz zamknięcia: Złamałem regulamin przepraszam jak się nie podobało :( Jak ktoś chętny to na pw
komentarz 8 grudnia 2016 przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
Bez urazy no ale czy warto oszukać i się nie nauczyć sieci?To,że to twoja słabsza strona to nie znaczy ,że masz oszukiwać.Mógłbyś sformułować raczej pytanie czy ktoś mógłby CI pomóc w sieciach albo coś w ten deseń.

Pozdrawiam
1
komentarz 8 grudnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Szukałem na to paragrafu aby zamknąć temat. Niezbyt się przyłożyłem; nic nie znalazłem. Jakby ktoś miał to proszę o podanie; zamknę temat (Regulamin II.1.A).
komentarz 8 grudnia 2016 przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
Mi się wydaje, że to podchodzi pod paragraf (Regulamin II.2.G- zabronione jest proszenie o gotowe rozwiązanie danego zadania/problemu).
1
komentarz 8 grudnia 2016 przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
Mi się wydaje, że to podchodzi pod paragraf (Regulamin II.G- zabronione jest proszenie o gotowe rozwiązanie danego zadania/problemu).
komentarz 8 grudnia 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

@HaKIM, wg mnie połączenie punktów II.1.A oraz II.2.G z regulaminu.

[edit] Jacque był szybszy

komentarz 8 grudnia 2016 przez Strzew12 Nowicjusz (180 p.)
Oszukiwanie chyba bardziej było by gdybym komuś ukradł tą pracę albo z internetu wziął no ale dobra niech tak będzie.
komentarz 8 grudnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 8 grudnia 2016 przez HaKIM

Rzeczywiście.

Zapomniałem o jakże często stosowanym II.2.G 

Jak już wpisuję R w polu do zamykaniu to mam II.2.G jako numero unolaugh

A nie! Jednak jestem dobrym człowiekiem na dobrym miejscu. :D Nie podałem II.2.G bo post jest de facto zleceniem.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2016 przez Strzew12 Nowicjusz (180 p.)
Dobrze przepraszam was wszystkich

Proszę usunąć zamknąć czy coś jak taki wielki ból macie. Wiem nauczyć się itd. Ja po prostu chce dać komuś zarobić. Nie to nie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,146 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 119 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,673 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...