• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Efekt pojawiającego się zdjęcia.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,633 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2016 w HTML i CSS przez tatar Użytkownik (740 p.)
Hej,

chciałabym zrobić na swojej stronie następującą animację:

Mam na całej szerokości kontenera wrzucony obrazek, mniej więcej w połowie całej strony -> chciałabym, aby przy scrollowaniu strony w dół i dojechaniu do obrazka on stał w miejscu (nie wyjeżdżał, slide, ani nic) i powoli pojawiał się od prawej strony.

Nie mogę nic znaleźć w internecie, a jeśli chodzi o animacje w  JS i  CSS, to nie jest u mnie biegle, dlatego proszę o jakieś podpowiedzi, ewentualnie linki do pomocnych artykułów.

Mam nadzieję, że wiadomo o jaki efekt mi chodzi :)

Pozdrawiam! :)

Ala

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Czy chodziło o coś takiego:

https://jsfiddle.net/0gwjfon6/

?
komentarz 9 grudnia 2016 przez tatar Użytkownik (740 p.)
Mniej więcej - jednak chodzi o efekt, żeby właśnie to zdjęcie nie pojawiało się niejako zza mgły, tylko żeby pojawiało się od razu tak w pełnej wersji. Nie umiem tego jakoś rozsądniej wyjaśnić :(
1
komentarz 9 grudnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
komentarz 9 grudnia 2016 przez tatar Użytkownik (740 p.)
!!!!! TAAAAAAAK <3 :)

Dziękuję bardzo!

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 299 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 319 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2017 w JavaScript przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,563 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...