• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

cURL php - wykonuje zapytania bez zwrotnej odpowiedzi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
179 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
edycja 8 grudnia 2016 przez xandros

Dokładnie chodzi o error:

 cURL error 56: SSL read: error:00000000:lib(0):func(0):reason(0)

Dostaje takiego stack trace + logi:

https://gist.github.com/xandros15/4143e02ed703df97ae88dff7e31482d1 (nie użyłem forumowego kodu, bo tego by nie dało się czytać)

Problem występuje jedynie w przypadku serwera postawionego na virtualboxie. Nie widze go na remote serwerze oraz windowsowskim php-serwerze.

Odpaliłem skrypt w cli z mniejszym obrazkiem. Raz zwracało odpowiedź, raz nie. Wrzuciłem obrazek defaultowy i ani razu nie zadziałało. Podpiąłem skrypt do routingu (by szło przez fpm). Zadziałało tak samo, jak w przypadku cli.

Niestety, cały myk polega na tym, że na imgurze wszystko jest juz zaktualizowane (i wygląda ok), a tylko mój serwer nie dostaje odpowiedzi, dzięki czemu nie mogę zapisać id/delhash do bazy. =/ (pomijam już wyjątek, który można złapać)

(Możecie przenieś temat do programowania, ale raczej to problem typu dev-ops)

Edit: link do wątku na stackoverflow: http://stackoverflow.com/questions/41018700

1
komentarz 7 grudnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
komentarz 7 grudnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
> Szukałeś w necie?

Nic innego praktycznie nie robie. Albo testy, albo szukanie podpowiedzi w necie.
komentarz 7 grudnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ustaw mtu w maszynie wirtualnej.
komentarz 7 grudnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
nic sie nie zmienilo

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
 
Najlepsza
Problemem była wirtualna karta sieciowa tworzona przez Virtualboxa. Wystarczyło zmienić w ustawieniach z NAT na Bridge.

Rozwiązany przez Event15.
komentarz 8 grudnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

A prosze wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 427 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2017 w C# przez therrax Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 419 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2022 w Programowanie przez pserl Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 435 wizyt
pytanie zadane 16 września 2020 w PHP przez itcloud Gaduła (3,380 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...