• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Video kurs administracji Linux-em

Object Storage Arubacloud
0 głosów
615 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Witam serdecznie,

Mój chrześnik strasznie napalił się na Linuxa. Na mikołaja chciałem mu zakupić video kurs administracji Linux-em. W pakiecie są 3 kursy. Zastanawiam się tylko na jakiej platformie mu to zakupić? strefakursow czy eduweb? Patrząc na opis kursów lepszym wyborem wydaje się eduweb. Miał ktoś styczność i może mi pomóc w odpowiednim wyborze? Taki pakiet kosztuje niecałe 200 zł. W strefiekursow dodają jakiś certyfikat w wersji papierowej, a to dla młodego człowieka jest już coś. Z góry dziękuje za odpowiedź.

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
wybrane 30 grudnia 2016 przez Vickul
 
Najlepsza
Ja bym wybrał kurs na strefiekursów, bo dzisiaj jest tam w miarę fajna promocja i to w sumie tyle w temacie. No i plusem może być to, że już można dostać jakiś tam certyfikat, który w sumie nic nie daje ale jednak.
Po za tym nie ważne z jakich źródeł będzie na początek czerpał, bo i tak z czasem sam się rozwinie, a na początek dobre jest cokolwiek co da mu jakiś start w temacie.
0 głosów
odpowiedź 23 listopada 2016 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Nikt nie korzystał z takich video kursów?
0 głosów
odpowiedź 24 listopada 2016 przez jakub.kaliszewski Obywatel (1,200 p.)
Myślę,że na początek wystarczy i pieniądze w portfelu zostają ;-)
https://www.youtube.com/channel/UCRMHBbrsyfQEkcXAs7Vr5dg/playlists
0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Są różne tanie ebooki o Linux, blogi, portale i vimeo czy yt. Akurat o Linuksie jest masa informacji w internecie.

https://www.youtube.com/user/TheRibalinux/videos
0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2016 przez Kuelo Początkujący (410 p.)
Jeżeli bardzo chcesz zainwestować pieniądze to wydaje mi się że. lepiej te 200 zł zainwestować w VPS na rok, A kursy tak jak koledzy mówią z YT.
0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2016 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Dziękuje Panowie za odpowiedzi. Wiem , że jest mnóstwo darmowych świetnych materiałów ,ale to jak pisałem nie chodzi o mnie. Poszedłem za radą Bantu i kupiłem kurs na strefakursów. Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2018 w Egzaminy zawodowe przez toffik93 Bywalec (2,820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt

92,538 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,923 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...