• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Algorytm sortowania Shella w pseudokodzie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
702 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w C i C++ przez ml333 Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 12 listopada 2016 przez Arkadiusz Waluk
Bardzo prosze o pomoc. Mam projekt z algorytmów i muszę napisać algorytm sortowania Shella w pseudokodzie. Dla mnie to czarna magia, a pewnie dla kogoś to 5 minut roboty. Jeśli ktoś by miał czas i chęć napisać to dla mnie , będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję. :)
komentarz zamknięcia: Nie dajemy gotowców - regulamin forum
komentarz 12 listopada 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)

Projekt zaliczysz gotowcem? Ciekawie. smiley Potem zapytana o jakąś linijkę kodu nie będziesz wiedzieć co to i oblejesz. smiley Pseudokod to słowny opis algorytmu linijka po linijce...znacznie prostsze niż pisanie programu w C++.

komentarz 12 listopada 2016 przez ml333 Nowicjusz (120 p.)
Ehh.. dla mnie lepiej mieć i nie wiedzieć niż nie wiedzieć i nie mieć. Dla mnie to nie pocieszenie iż łatwiejsze to niż c++ bo nigdy z tym styczności nie miałam. Przedmiot wogóle nie związany z moim kierunkiem i kończy mi się za 2 tygodnie więc wolałabym oddać projekt i mieć spokój :(

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
NIE MA GOTOWCÓW

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
pytanie zadane 7 września 2019 w Algorytmy przez Jacuchna0 Użytkownik (640 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 580 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2017 w C i C++ przez Barteck125 Obywatel (1,120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 137 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...