• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Algorytm sortowania Shella w pseudokodzie

0 głosów
47 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w C i C++ przez użytkownika ml333 Nowicjusz (120 punkty)
zamknięte 12 listopada 2016 przez użytkownika Arkadiusz Waluk
Bardzo prosze o pomoc. Mam projekt z algorytmów i muszę napisać algorytm sortowania Shella w pseudokodzie. Dla mnie to czarna magia, a pewnie dla kogoś to 5 minut roboty. Jeśli ktoś by miał czas i chęć napisać to dla mnie , będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję. :)
komentarz zamknięcia: Nie dajemy gotowców - regulamin forum
komentarz 12 listopada 2016 przez użytkownika Evelek Stary wyjadacz (11,970 punkty)

Projekt zaliczysz gotowcem? Ciekawie. smiley Potem zapytana o jakąś linijkę kodu nie będziesz wiedzieć co to i oblejesz. smiley Pseudokod to słowny opis algorytmu linijka po linijce...znacznie prostsze niż pisanie programu w C++.

komentarz 12 listopada 2016 przez użytkownika ml333 Nowicjusz (120 punkty)
Ehh.. dla mnie lepiej mieć i nie wiedzieć niż nie wiedzieć i nie mieć. Dla mnie to nie pocieszenie iż łatwiejsze to niż c++ bo nigdy z tym styczności nie miałam. Przedmiot wogóle nie związany z moim kierunkiem i kończy mi się za 2 tygodnie więc wolałabym oddać projekt i mieć spokój :(

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez użytkownika ZakosiliMiNeta Nałogowiec (29,280 punkty)
NIE MA GOTOWCÓW

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 83 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2016 w C i C++ przez użytkownika Domi Nowicjusz (150 punkty)
+1 głos
5 odpowiedzi 106 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez użytkownika falauthy Stary wyjadacz (11,540 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 6 dni temu w Algorytmy przez użytkownika Mariusz M Użytkownik (580 punkty)
...