• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ocena strony - programowanie na studiach

Object Storage Arubacloud
0 głosów
222 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Nasze projekty przez zszpiegz Nowicjusz (120 p.)

Witam.

Chciałbym przedstawić stronę, którą napisałem w oparciu o framework Yii2.

Ogólnie stworzyłem ją z zamiarem pomagania studentom informatyki, którzy mają problemy z pisaniem programów zaliczeniowych, algorytmów czy po prostu z klepaniem kodu. Niedługo dodam dwie publiczne kategorie, w których będę umieszczał gotowe implementacje znanych algorytmów np. quick sort, czy drzewo BST (oczywiście postaram się poopisywać to jak najprostszym do zrozumienia językiem), a druga to bezpieczeństwo sieci, czyli jak wykonać dany atak oraz jak się przed nim można teoretycznie uchronić. No i mam pytanko co do tych projektów, które będę pomagał pisać innym. Czy to jest bardzo przypałowe? Bo jakby ktoś chciał np. żebym napisał za niego cały algorytm, to wiadomo, że chciałbym za to jakąś symboliczną kwotę, czy jest to legalne? Może sie ktoś o to przyczepić? 

No i druga sprawa, jak myślicie, wypali takie coś? Jeśli potrzebowalibyście pomocy to szukalibyście tego na takiej stronie czy raczej na oferia albo po znajomych?

Student-Alert.pl - programy na zaliczenie

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
edycja 11 listopada 2016 przez Boshi
Raczej na forach programistycznych typu 4p

Jeżeli są to jakieś jednorazowe zlecenia to nie martwiłbym się raczej, dla bezpieczeństwa podpisywał umowy o dzieło/zlecenie

 

Jak dla mnie pomysł nie wypali, za dużo jest w sieci poradników pisanych dla amatorów przedstawiajacych krok w krok co trzeba zrobić.

Bez ropoznania wątpliwe, że uzyskasz jakieś "zlecenia", ludzie wolą wejść na forum programistyczne i tam dać ogłoszenie, wiadomo, że siedzą tam programiści.
0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Powiem krótko, całkiem przydatna strona dla leni którym się nie chcę programować. Jeśli dobrze wypromujesz serwis, to nie będzie problemu ze zgłoszeniami.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 128 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2020 w Nasze projekty przez tymek112 Obywatel (1,530 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 342 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2017 w Nasze projekty przez marynovski Początkujący (250 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2017 w Nasze projekty przez niko404 Użytkownik (910 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,637 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...