• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem po wymianie karty graficznej.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
185 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 11 listopada 2016 przez Tornatar

Witam. Wymieniłem dzisiaj karte Intel HD Graphics 4400 na AMD Radeon HD 7770. Na początku pojawił się problem z sterownikami, potem musiałem pozbyć się czarna ramki do okoła ekranu. Pobrałem sterowniki ze strony gigabyte ale nie działało poprawnie. Więc przy pomocy programu Crimson Edition pobrałem brakujące sterowniki. Wtedy ekran się naprawił. Później w trybie awaryjnym wyczyściłem stare pliki. Wtedy sterowniki same sie pobrały ( wcześniej się to nie udało ) dodatkowo jeszcze raz odświeżyłem sterowniki. Gdy wszedłem w menedżer urządzeń to już nie wyświetla się karta Intel i Radeon lecz to co widać na screenie. Nie wiem co dalej bo sam się w tym pogubiłem. Gdy testowałem jedną grę, która miała działać lepiej, to nie działa lepiej a może i gorzej. Co zrobić aby wszystko chodziło poprawnie ?

komentarz zamknięcia: Nieaktualne

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Cześć, ja Twoim miejscu odinstalował bym wszystkie sterowniki od grafiki i zainstalował wszystko na czysto
komentarz 11 listopada 2016 przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)
Mogę spróbować ale w jaki sposób ?
komentarz 11 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Po prostu, jeśli masz na płytce sterowniki od grafiki z procesora to wrzuć płytkę i zainstaluj stery
komentarz 11 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
A od Radeona to w Panelu Sterowania
komentarz 11 listopada 2016 przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)
Dobra, odinstaluje i wrzuce płyte.
komentarz 11 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
U mnie to pomogło jak takie coś miałem i teraz instaluje najpierw od procesora grafikę, a później dopiero sprzętową
komentarz 11 listopada 2016 przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)
Usunałem sterowniki, zainstalowałem 2 programy z karty, pobrałem sterowniki, zrestartowałem i nic to nie dało.
komentarz 11 listopada 2016 przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)

Jednak nie zrobiłem wszystkiego.

komentarz 11 listopada 2016 przez Tornatar Nowicjusz (120 p.)

Po zainstalowaniu jednego z programów z płyty dostałem takie informacje ale zaznaczam ze z tej strony nie da się pobrać niczego.

komentarz 11 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)

Pobrałem sterowniki ze strony gigabyte ale nie działało poprawnie. Więc przy pomocy programu Crimson Edition pobrałem brakujące sterowniki.

Cześć.

A stąd próbowałeś?

http://www.amd.com/en-us/products/graphics/desktop/7000/7700#

zakładka drivers-support

Wcześniej.

Ze strony producenta  Twojej płyty (Gigabyte) ściągnij i zainstaluj dostępne sterowniki pod system.

Chipset,Audio itd.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 412 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 210 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...