• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Opinie o CodersTrust. Konkurs ze stypendium na kurs

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,784 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez ASido Użytkownik (510 p.)

Cześć,

ktoś korzystał z kursu Front-End w CodersTrust i chciałby się podzielić doświadczeniami?

Unikalną wartością kursu ma być to, że dostaje się mentora, który nie tylko pomaga przy nauce, ale też w późniejszym znalezieniu zleceń jako freelancer. Rzeczywiście da się potem łatwiej znaleźć zlecenia i odrobić cenę kursu?

Robią właśnie teraz konkurs z nagrodami w postaci dużego stypendium/dofinansowania i chyba to dobry moment, żeby wypróbować. Myślę, żeby się zgłosić, ale chciałem wcześniej zasięgnąć czyjeś opinii. Jakby ktoś był zainteresowany konkursem: http://zaprogramujswojaprzyszlosc.pl

1
komentarz 9 listopada 2016 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)

Niby znają się na Frontend, ale na moim telefonie tekst prawie ucięty i zdjęcia są krzywo. yes 

komentarz 9 listopada 2016 przez ASido Użytkownik (510 p.)
Z drugiej strony w stopce jest "Strona została wykonana przez kursanta CodersTrust, po dwóch miesiącach intensywnej nauki w zakresie Front-End Webdevelopmentu - zaczynając od zera.". Jeśli to prawda, to moim zdaniem i tak wygląda fajnie.
komentarz 9 listopada 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
No właśnie – problemem jest to, że tylko wygląda. IMO dość ciekawy sposób promocji własnych kursów, ale…

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 17 września 2018 przez Tom Początkujący (260 p.)
Poprostu skopiuje moj tekst z poprzedniego komentarza bo niechce by wiecej ludzi tracilo pieniadze, czas, i zapal na rzecz tej firmy wpis ponizej.

Czesc wszystkim, napisze bo moze komus zaoszczedze czasu i pieniedzy. Wraz z moja partnerka podjelismy kurs CodersTrust razem wplacilismy okolo 12 000zl. Ale do rzeczy kurs jest bardzo nieprofesjonalny od poczatku moznabylo wyczuc iz jest nastawiony na wyciagniecie latwych pieniedzy na tym kursie a nie przekazywanie wiedzy bo to najmniej mentora obchodzilo. Byl tylko jeden lektor 'Lukasz' ktory nie mial na nic czasu nawet na sprawdzenie 'koncowych projektow'. Ten kurs na front end development to zart w porownaniu z moim obecnym kursem na youtube (jakich jest wiele) i za darmo. Nie wezcie w pozytywne wpisy bo sa one albo sponsorowane albo poprostu firma je wystawia. Uwazajcie bo stracicie czas i pieniadze jak wielu innych.

P.s. szkoda ze ja wczesniej nie znalazlem wpisu kogos kto mial doswiadczenie z ta firma.
+2 głosów
odpowiedź 9 listopada 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
edycja 9 listopada 2016 przez Boshi
Sorry, ale jak dla nich poziomem średnio zaawansowanym jest ten test to nie wiem co mam sądzić o tym kursie.. z palcem w nosie zrobiłem ten ich test, uzyskując razem 22/30 pkt, w tym tylko jeden błąd z angielskiego, a z logicznego doszedłem chyba to 7 pytania a potem już ot tak zaznaczyłem jak leciało bez czytania bo mi się nie chciało.

A dodam, że z ang nie jestem żadnym orłem, ale te pytania to jest A1/A2 poziom max

edit

jeżeli to jest ten kurs..

http://pl.coderstrust.com/learn-and-earn-path/

to jednym słowem  żenada.  Za taką cenę  tylko tyle wiedzy to sobie mogą między buty wsadzić. Wydać prawie 6k złotych na coś co można w domu w miesiąc opanować. (podstawy, tam też będą podstawy tylko) Jak ktoś myśli, że po zrobieniu tego kursiku będzie zarabiał na upwork itp to jest skończonym kretynem.

Tam jest jak na oferii, jakiś prosty temat leci to zaraz jest więcej propozycji niż 50.. spróbuj się przez to przebić.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 5,958 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 402 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 504 wizyt
pytanie zadane 30 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Keretian Nowicjusz (140 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...