• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

phpmy admin, baza danych nie chce się zaimportować error # 1932

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2016 w SQL, bazy danych przez koczo21 Początkujący (450 p.)
Witam,

 

Mam następujący problem. Tworzyłem swoją bazę danych w phpmyadmin. Ostatnio zmieniałem system operacyjny, zainstalowałem ponownie system operacyjny i przekopiowałem pliki bazy danych. Niestety przy próbię wejście w jakąkolwiek tabelę pojawia się błąd # 1932 tabela doesn't exist in engine. W przypadku innej bazy danych ściągniętej z internetu wszystko działa. Różnica między tą bazą danych z internety a moją polega na tym, że w mojej bazie danych do każdej tabeli mam dwa pliki z rozrzeszeniami frm i ibd, natomiast w tej bazie ściągniętej z internetu są trzy rozrzeszenia: frm myd i myi  Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Będę z góry wdzięczny za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2016 przez Krzysztof Pawliczuk Obywatel (1,500 p.)
komentarz 8 listopada 2016 przez koczo21 Początkujący (450 p.)
Zrobiłem tak jak było to opisane w instrukcji i niestety nie pomogło :( Na szczęście udało mi się przywrócić wcześniejszą wersję bazy danych w formacie sql z niegdyś sformatowanego pendrive. Brakuje kilka tabel, ale to szybko nadrobię :) Tutaj mam jeszcze jedną kwestię do wyjaśnienia. Zainportowało się wszystko prócz relacji. Czy popełniłem jakiś błąd podczas eksportowania? W moim przypadku to akurat nie duża baza więc te klilka relacji sam sobię utworzę, ale na przyszłość nie chciałbym być postawiony w takiej sytuacji :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 574 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2019 w SQL, bazy danych przez BlinkyShay Obywatel (1,190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 881 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...