• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książka do nauki PHP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
360 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Witam.

Już trochę programuję w PHP i myślę, że podstawy mam daleko za sobą, aczkolwiek jestem również świadomy, że wciąż wiem bardzo mało. Dlatego myślę nad kupnem książki, który pozwoliłaby mi pogłębić swoją wiedzę, lecz jednocześnie nie była dla początkujących - coś dla średnio-zaawansowanych powiedzmy.

Jakie pozycje moglibyście mi poradzić? Najlepiej takie na miarę możliwości finansowych studenta :) Dodam jeszcze, że do nauki preferuję jednak język polski, mimo wszystko.
komentarz 4 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Pod Twoim tematem są 3 takie same.....

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Zaoszczędź trochę pod koniec roku.

Matt Zandstra będzie publikował w tym czasie nową część „PHP Obiekty, wzorce, narzędzia”.

Just delivered the final chapter of PHP Objects Patterns and Practice 5th Edition. Whew!. That was hard work.

To retweet myself (sorry) - the POPP edition 5 draft is done - target publication end of year.

Źródła:

komentarz 5 listopada 2016 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Dzięki za poradę.

A czy poleciłbyś książkę "Mistrz PHP. Pisz nowoczesny kod"? Wpadła mi w oko, ale wydanie jest z 2012 roku i się obawiam, czy nie jest zbyt stara. Czy lepiej poczekać na wyżej wymienioną przez Ciebie?
komentarz 5 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Googluj: phptherightway
0 głosów
odpowiedź 4 listopada 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Najlepiej brać te z heliona, które uczą najnowszych standardów PHP 5.6 i PHP 7. Jest dość spory wybór, sortujesz według daty z dobrymi ocenami. Robina Nixona od siebie polecę, ta najnowsza książka.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 310 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2015 w PHP przez Depish Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,967 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2015 w PHP przez Fragles Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 622 wizyt

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...