• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# co i jak ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
485 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2015 w Inne języki przez Szymon Szendzielorz Obywatel (1,560 p.)
Witam ponownie ^^

Zadaje duzo pytan z tematyki programowania <jakie ksiazki? jezyki itp.> wiec jest to prawdopodobnie moje ostatnie pytanie z tej seri :D

A wiec ucze sie z poradnikow pana Miroslawa C++ i zastanawiam sie w prrzyszlosci jaki jezyk bedzie lepiej oplacany/potrzebny C++? C# ? lub Java ? sklaniam sie powoli ku C# lub Javie a co wy sadzicie ?

Pozdrawiam i przepraszam za ortografie (Staram sie lecz jestem dysortografikiem :c)

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 10 maja 2015 przez niezalogowany
wybrane 10 maja 2015 przez Szymon Szendzielorz
 
Najlepsza
Według mnie jedyne co jest u ciebie dys, to używanie klawisza alt ;) Jak zamierzasz pracować u np. Microsofta to najlepiej umieć C# albo .NET. C++ jak już wiadomo jest wieloplatformowy i każdy programista powinien znać go chociaż trochę, chociaż Java jest w wielu rzeczach, od twojej pralki, przez twój telefon, aż po twój parkometr :D Jeśli chodzi o zarabianie to tutaj masz ankietę w Polsce http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2014/12/programisci-w-polsce-zobacz-ile-zarabiaja.aspx Życzę dobrego wyboru ;)
komentarz 10 maja 2015 przez Szymon Szendzielorz Obywatel (1,560 p.)
edycja 10 maja 2015 przez Szymon Szendzielorz
Dzieki za odpowiedz :)

Moze z altem masz racje lecz chodzi mi o ogol jezli pisze woz to wiadomo ze choszilo mi o ó lecz czesto robie takie glupie bledy ii pisze wuz np i ludzie zwracaja na to uwage wiec tylko uprzedzilem :)

Pozdrawiam  :)
komentarz 10 maja 2015 przez niezalogowany
Spoko, jeśli po prostu nie jesteś leniwy to mnie to nie przeszkadza :) I dzięki za naj ;)
+1 głos
odpowiedź 10 maja 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Każdy z wymienionych nadaje się do zarobków.

szczególnie języki wysokopoziomowe typu C# i Java.
0 głosów
odpowiedź 10 maja 2015 przez Emil Kob Bywalec (2,640 p.)
Moim zdaniem warto uczyć się C++ ponieważ wywodzi się z C a C# jest wytworem, który wszystko upraszcza i to mi się nie podoba. Ja dla przykładu chciał bym potrafić pisać programy w Assemblerze...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2016 w Inne języki przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 343 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2017 w C i C++ przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 123 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...