• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza strona proszę oceńcie.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
563 wizyt
pytanie zadane 31 października 2016 w Nasze projekty przez Karlov Początkujący (250 p.)

Cześć pokazuje wam moją pierwszą stronę wykonałem ją w HTML i CSS z odrobiną JS (Pasek nawigacyjny)

Oto adres:http://hydraulikasilowalublin.com.pl

Proszę o ocenę i podanie ewentualnych błędówlaugh

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 31 października 2016 przez niezalogowany
wybrane 31 października 2016 przez Karlov
 
Najlepsza

Moje wrażenie od strony usera (ogólnie nie jest źle, ale):

  • Licznik odwiedzin wygląda źle, wyraźnie odstaje od reszty (i powinien być nad stopką), ten pasek z menu też tak średnio wygląda gdy jest na całą szerokość.
  • Z kolei aktualnościami zaburzyłeś symetrię i ten podświetlający się kafelek dodatkowo ją uwypukla co źle wygląda.
  • Nad buttonami social media nie zmienia się kursor, więc dla mnie (usera) to nie jest coś klikalnego, ale interaktywny element strony który zmienia kolor gdy się na niego najedzie.
  • Title strony lepiej by wyglądał gdyby się nie podświetlał na czerwono
  • mapka w kontakcie na całą szerokość to znowu zły pomysł
  • na stronie "Sklep" nie da się zjechać do footera
  • strony na czystym html to tak jakby przeżytek więc radzę się przerzucić na PHP 

@edit

Kod te same błędu co zawsze, odsyłam do innych odsłon stron bazujących na tym co pokazuje MZ

1
komentarz 31 października 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
php do stron-wizytówek? jaki jest w tym sens? ;)
komentarz 31 października 2016 przez niezalogowany
Tylko, że widzę jakiś sklep, nie wiem do czego ma to ostatecznie służyć
komentarz 31 października 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
przecież jest tam napisane jak 'działa' ;)
komentarz 31 października 2016 przez MaLibu Nowicjusz (120 p.)
Poprawienie jednego elementu wymaga przerobienia 5 plików po to jest PHP. Podstawy, podstaw się naucz i ładnie pobierać podstrony ;)

Zmień link w facebooku - 5 plików do przerobienia. A tak byś sobie nawet w index.php ustawił zmienną i nawet w HTML nie trzeba szukać bo masz na górze $facebook_link = "www.facebook.com"

Więc takie podstawy PHP warto opanować i jest sens.
+3 głosów
odpowiedź 31 października 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Kolejna strona z poradnika MZ i kolejny raz te same błędy.

Wysil się trochę wpisz w wyszukiwarkę "ocena strony" i popraw wszystkie błędy tam wymienione. Temat wałkowany cały czas na forum.
0 głosów
odpowiedź 31 października 2016 przez Dominik Kapek Nowicjusz (240 p.)
Ładna, wyśrodkuj obrazki, usuń ten czerwony hover z loga i z aktualności bo nie jest to zbyt estetyczne.
0 głosów
odpowiedź 31 października 2016 przez Warzywo Gaming Początkujący (320 p.)
nie no "sztos" na moje oko to usuń czerwony kolor z hovera i obrazki na rozdzilczości 4:3 się przesuwają
0 głosów
odpowiedź 31 października 2016 przez Rasty Początkujący (470 p.)
Ile kosztuje wykonanie takiej strony i jak długo ?
3
komentarz 31 października 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Ile kosztuje wykonanie takiej strony

0zł i 30 min NETTO.  cheeky

komentarz 31 października 2016 przez Karlov Początkujący (250 p.)
Ja tworzyłem ją około 2-3 dni wraz z zbieraniem informacji o firmie (tekst zdjęcia).

A stronę wykonałem za darmo ze względy że jest to mój pierwszy projekt ale zyskałem wiedzę
komentarz 31 października 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie traktuj tego jako obrazę.

Takie tam żarciki.

Oczywiście 30 min. wraz z wiedzą z zakresu html i css oraz tego jak mniej więcej strona będzie się prezentowała.

Sukcesów życzę. ;)
–1 głos
odpowiedź 31 października 2016 przez Karlov Początkujący (250 p.)

Dziękuje za wszystkie opinie najbardziej za te negatywne bo z nich najbardziej się nauczę i na pewno zastosuje się do nich podczas innych projektów.

PS: Nie wiedziałem że na tym forum jest tyle inteligentnych ludzismiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2016 w HTML i CSS przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 232 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 987 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2017 w Nasze projekty przez DudSon Użytkownik (680 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...