• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pętla aktualizacji windows 10

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,155 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Faraon85 Nowicjusz (140 p.)
Komputer wykonał 100% aktualizacji systemu Windows 10. Po zakończeniu procesu pojawił się komunikat:

Nie można ukończyć aktualizacji.

Wycofywanie zmian.

Nie wyłączaj komputera.

I tak to trwa już ponad 3 godziny. Można coś z tym zrobić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 października 2016 przez dewe Gaduła (4,300 p.)
Ja miałem tak samo na WIN7, jakaś aktualizacja się pobierała, a potem nagle, że się nie udało i wycofywano zmiany. Trwało to już ponad 2 godziny, więc się wkurzyłem i zresetowałem komputer i jakoś już poszło :P
komentarz 29 października 2016 przez Faraon85 Nowicjusz (140 p.)
No to ja również zresetowałem nawet kilka razy.

Już się uruchomił na szczęście. Sam po prostu zaczął działać, nie wiem na jakiej zasadzie :d
komentarz 29 października 2016 przez dewe Gaduła (4,300 p.)
Też nie wiem na jakiej zasadzie zaczął działać mój, ale jak za długo muszę na coś czekać, to resetuje kompa po prostu i działa :)
komentarz 29 października 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Też nie wiem na jakiej zasadzie działa ten cały system... ;) Twórcy tego systemu też pewnie do końca nie wiedzą, chociaż na pewno więcej wiedzą ode mnie ;D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 390 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 194 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 838 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...