• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uczciwy serwis i gwarancja.

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
282 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Pluszaczkowy Nowicjusz (130 p.)
Dzień dobry.

W internecie znajdują się mieszane opinie na temat usług serwisowych/wymiany uszkodzonych laptopów z firmy Lenovo. Prawdopodobnie to pytanie było już zadawane, jednak niedługo zacznie się 2017r. i chciałbym otrzymać "świeżą opinię". Chciałbym się spytać, czy ktoś w okresie ostatnich może 2 miesięcy zamawiał laptopa z firmy lenovo i otrzymał go uszkodzonego ? Albo po krótkim czasie doszło do niespodziewanych uszkodzeń ? Ponieważ niektórym osobą nieuczciwie odmawiano gwarancji, nie chciano wymienić uszkodzonych części. A zastanawiam się nad kupnem laptopa za 3,600zł i nie wiem czy nie pożałuję tej decyzji.
komentarz 27 października 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Pare miesięcy temu znajomy wysyłał do serwisu laptopa, nie było żadnych problemów - odesłali mu nową sztukę. Jedyna wada serwisu Lenovo to naprawdę długi czas oczekiwania na naprawę/wymianę uszkodzonego sprzętu.
komentarz 27 października 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Rok temu w wakacje oddawałem na reklamację tablet zakupiony w żółto-czarny sklepie z elektroniką. Nie dział dotyk w górnych kilku liniach pikseli ekranu(dosłownie 2mm). Pan w sklepie pokręcił nosem, ale wysłał do serwisu. I tu zostałem miło zaskoczony. Ekran wymieniony bez problemu po 4 dniach.
komentarz 27 października 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
W przypadku znajomego, sprzęt wysyłany był do serwisu w Niemczech a cała wymiana trwała ponad miesiąc.
komentarz 27 października 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
lepiej chyba kupic ipada pro, sam mam i polecam
komentarz 2 listopada 2016 przez Pluszaczkowy Nowicjusz (130 p.)
Rozumiem. Dziękuje za wasze odpowiedzi i komentarze :) .

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Ja mam obecnie tablet lenovo tab 3. (jak się podepnie klawiaturę chyba można uznać za takiego laptopa xD). I sam tablet jest spoko. Jedyna wada jest taka że na yt ekran niekiedy sam się jakby wciska, że się pojawia ten pasek z ładowanie, przewijanie, opcje filmu itp.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 124 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez SzefKacpa Początkujący (250 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,029 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2015 w Offtop przez qvo Obywatel (1,670 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 235 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...