• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uczciwy serwis i gwarancja.

+1 głos
130 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez użytkownika Pluszaczkowy Nowicjusz (130 punkty)
Dzień dobry.

W internecie znajdują się mieszane opinie na temat usług serwisowych/wymiany uszkodzonych laptopów z firmy Lenovo. Prawdopodobnie to pytanie było już zadawane, jednak niedługo zacznie się 2017r. i chciałbym otrzymać "świeżą opinię". Chciałbym się spytać, czy ktoś w okresie ostatnich może 2 miesięcy zamawiał laptopa z firmy lenovo i otrzymał go uszkodzonego ? Albo po krótkim czasie doszło do niespodziewanych uszkodzeń ? Ponieważ niektórym osobą nieuczciwie odmawiano gwarancji, nie chciano wymienić uszkodzonych części. A zastanawiam się nad kupnem laptopa za 3,600zł i nie wiem czy nie pożałuję tej decyzji.
komentarz 27 października 2016 przez użytkownika xmentor Pasjonat (24,280 punkty)
Pare miesięcy temu znajomy wysyłał do serwisu laptopa, nie było żadnych problemów - odesłali mu nową sztukę. Jedyna wada serwisu Lenovo to naprawdę długi czas oczekiwania na naprawę/wymianę uszkodzonego sprzętu.
komentarz 27 października 2016 przez użytkownika Pietrak Stary wyjadacz (11,760 punkty)
Rok temu w wakacje oddawałem na reklamację tablet zakupiony w żółto-czarny sklepie z elektroniką. Nie dział dotyk w górnych kilku liniach pikseli ekranu(dosłownie 2mm). Pan w sklepie pokręcił nosem, ale wysłał do serwisu. I tu zostałem miło zaskoczony. Ekran wymieniony bez problemu po 4 dniach.
komentarz 27 października 2016 przez użytkownika xmentor Pasjonat (24,280 punkty)
W przypadku znajomego, sprzęt wysyłany był do serwisu w Niemczech a cała wymiana trwała ponad miesiąc.
komentarz 27 października 2016 przez użytkownika QizmoPL Gaduła (4,160 punkty)
lepiej chyba kupic ipada pro, sam mam i polecam
komentarz 2 listopada 2016 przez użytkownika Pluszaczkowy Nowicjusz (130 punkty)
Rozumiem. Dziękuje za wasze odpowiedzi i komentarze :) .

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2016 przez użytkownika Avernis Nałogowiec (26,220 punkty)
Ja mam obecnie tablet lenovo tab 3. (jak się podepnie klawiaturę chyba można uznać za takiego laptopa xD). I sam tablet jest spoko. Jedyna wada jest taka że na yt ekran niekiedy sam się jakby wciska, że się pojawia ten pasek z ładowanie, przewijanie, opcje filmu itp.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 403 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2015 w Offtop przez użytkownika qvo Obywatel (1,480 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 102 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez użytkownika Szymon Lisowiec Mądrala (5,850 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 74 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia w Sprzęt komputerowy przez użytkownika Aviis Nowicjusz (170 punkty)
...