• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepsze kursy C++

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
5,817 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w C i C++ przez fanpajny Obywatel (1,610 p.)
Jakie znacie dobre kursy C++ (strony z kursami), również anglojęzyczne? Także bardziej zaawansowane. Oczywiście pomijam kurs pana Zelenta, bo to już oczywiście przerobiłem.

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 25 października 2016 przez niezalogowany

Mam wrażenie, że temat był już poruszany miliony razy na tym forum.

W skrócie, dobre kursy podstaw (strony):

Jeżeli chodzi o podstawy to linki powyżej powinny Ci wystarczyć, szczegóły warto sobie doczytać z książek + własne projekty

Btw a już myślałem, że omijasz kurs MZ bo zauważyłeś że ciężko jest go umieścić w dobrych ;)

2
komentarz 25 października 2016 przez fanpajny Obywatel (1,610 p.)
Tak ale niektóre tematy są już stare i przez ten czas mogły pojawić się nowe kursy, które jeszcze nie zyskały popularności, ale ktoś się na nie natknął.

Ja uważam ,że kurs MZ najlepiej tłumaczy podstawy C++ ze wszystkich kursów jakie do tej pory widziałem.
komentarz 25 października 2016 przez niezalogowany
Jestem w stanie się zgodzić, że bardzo dobrze mu wychodzi zachęcenie do programowania.

Podrzucam linka w ramach ciekawostki: https://github.com/CodersCommunity/CodeReview-CPP-Podstawy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 625 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 1,148 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2016 w PHP przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 4,227 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...