• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przyciski odpowiedz i skomentuj

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
258 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w Sprawy forum przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
Witajcie,

Trochę dla mnie jest mylące użycie tych przycisków pod pierwszym pytaniem użytkowników.

Gdy chcę odpowiedzieć na post, zastanawiam się który użyć. Zauważyłem też, że forumowicze używają tych przycisków naprzemiennie. Czy nie wystarczy jeden?  Albo przycisk "skomentuj" w innym miejscu?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Trochę nie za bardzo rozumiem. Nie wystarczy jeden ponieważ pytanie można skomentować albo napisać do niego odpowiedź, musi być więc jakiś wybór tego co chcemy zrobić.

Przenieść/zmienić jeden z przycisków (albo nawet i obydwa) oczywiście możemy, pytanie tylko czy jest to potrzebne i jeśli tak to jaka powinna być zmiana.
1
komentarz 22 października 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
To co pisze @Krzycho92 brzmi całkiem sensownie i myślę, że nie powinno być trudne do wykonania. Całkiem podoba mi się ten pomysł, chociaż ręczne wpisanie @nick nie jest też aż tak pracochłonne - no ale zawsze to byłoby jakieś ulepszenie.

@Evelek najedź kursorem na to np. "X minut temu" ;) Tak, wiem że to nie jest oczywiste i że część osób może tego nie wiedzieć, ale w większości przypadków zapis jaki mamy czyli X godzin/X dni temu po jakimś czasie zmieniający się w datę jest wystarczający, a szczegółowo można zobaczyć po najechaniu kursorem.
komentarz 22 października 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)

2016-10-22T20:35:42+0000 nawet nie wiedziałem o tej opcji. Mało czytelne, ale jest. smiley Ale powtórzę też swój pomysł z odnośnikiem do tego komentarza, bo nie wiem czy go zauważyłeś. To też by była jakaś tam dodatkowa opcja, może i ktoś by z tego skorzystał z raz przy dłuższej wymianie komentarzy tak jak w tym przypadku.

komentarz 22 października 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Zauważyłem, odnośniki do wszystkiego mamy już teraz, więc myślę, że dodanie tego do pomysłu @Krzycho92 nie powinno stanowić wielkiego problemu. Osobiście sądzę, że to też całkiem fajny pomysł.
1
komentarz 22 października 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
Mi bardzo się podoba rozwiązanie jakie jest na forum filmweb. Odpowiedz powoduje wcięcie. Wydaje się to wygodne i przejżyste.  Dodatkowo umieszczają dla kogo jest ta odpowiedź. Pomimo zażartych dyskusji na filmwebie, wcięcia wpisów są do pewnego momentu. Ale niestety, będzie problem jeżeli ktoś będzie chciał wstawić kod w któreś z kolei odpowiedzi. Wtedy może się okazać że jest za wąsko.
komentarz 22 października 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
Podoba mi się pomysł Krzycha.

Podobne pytania

+23 głosów
0 odpowiedzi 826 wizyt
+14 głosów
2 odpowiedzi 1,103 wizyt
+30 głosów
8 odpowiedzi 1,451 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2016 w Sprawy forum przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...