• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozdzielczosc mi sie sama zmienia i nie umiem tego naprawic

Object Storage Arubacloud
0 głosów
956 wizyt
pytanie zadane 7 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Paulina Krzyżaniak Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 7 października 2016 przez Arkadiusz Waluk
Witam, mam problem jak chce wlaczyc pewna gre (League of Legends) to automatycznie zmienia mi sie rozdzielczosc, próbowalam jeszcze raz ta gre zainstalowac i dalej to samo na innych programach tego nie mam.
komentarz 7 października 2016 przez forumall Gaduła (4,310 p.)

Witam!

Opisz  proszę dokładniej co się dzieje, Z tego c opisałeś może być tak
że trzeba ustawić rozdzielczość w grze!? Więcej szczegółów  proszę???

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Zmień rozdzielczość w grze

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 116 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez amiluke Obywatel (1,120 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 298 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...