• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Cheat Engine Let's Go!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
691 wizyt
pytanie zadane 2 października 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez QR Code Nowicjusz (120 p.)
Witam ;)
Jeśli źle wybrałem kategorię z góry przepraszam i proszę o przeniesienie ;)

Tak na początku coś o sobie :P głównie jestem samoukiem, nie uczę się żadnej dziedziny informatyki, jest to bardziej hobby lub zabijacz czasu ;)

Począwszy od prostych stron HTML po grafikę jakoś mi to szło xD

Ostatnimi czasy zainteresowałem się programem Cheat Engine po tym jak jeden z "gości" Wandalizatorka88 zniszczył moją ulubiona grę xD (Cabal Online) postanowiłem się zagłębić w ten program, i właśnie dlatego odwiedziłem Was drodzy użytkownicy. Chciałbym poprosić Was o jakieś porady wskazówki dotyczącego tego programu, czego musiałbym się nauczyć etc. do poprawnego użytkowania tego programu.

Czytałem wiele postów że np. w grach typu MMO nie da się nic tym programem zrobić a jakimś cudem ten facet

robi kolosalne chacki do tej gry (Cabal Online) xD

 

Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość ;) Pozdrawiam QR Code aka Kewin ;P
komentarz 2 października 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Haki da sie zrobic bez programy, majac kody zrodlowe.... Do gier sa rozne oszustwa, tylko trzeba znac gre... Zalozmy symulator farmy, gra znana wielu a haki na pieniadze... to tylko notatnik i zmiana przy nazwie money.... Wiec jezeli znasz gre wiesz w jakim jezyku jest napisana i wiesz co przerobic to mozesz sam napisac wszystko od podstaw
komentarz 2 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Bardzo wątpliwe, że oszukuje w mmo przy pomocy cheat engine.. te gry mają wbudowane zabezpieczenia przed takim amatorstwem..

tym programem możesz bawić się w sieci lan , przykład:

grałem z kumplem w herosa 3, po skończeniu gry sprawdziłęm kilka savów bo cała rozgrywka mi śmierdziała oszustwem. Efekt, save gdzie kumpel ma kilka miliardów surowców.

p.s

cabal dobra gierka była kiedyś, teraz zeszła na psy ;) mam tam jeszcze chyba bladera 154 ;p

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 października 2016 przez Astaroth Nowicjusz (140 p.)
edycja 6 października 2016 przez Astaroth
Nie znam się ale się wypowiem :P Jeżeli chodzi o haki do gier online wszystko się rozbija o modyfikowanie pakietów wychodzących od klienta(tak mi się wydaje). Proponuje Ci poszperać na MPGH są tam tutoriale i gotowe hacki. Jeżeli chodzi o samego CE o ile dobrze pamiętam przydaje się znajomość Asemblera. Sami twórcy CE piszą w FAQ ,że ich program raczej nie zadziała w grach online. Z drugiej strony pewnie może być wykorzystany jako skaner pamięci(?) czy coś w tym stylu. 138FS here.

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 388 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Anku Początkujący (320 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 1,314 wizyt
pytanie zadane 17 października 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
+5 głosów
3 odpowiedzi 1,093 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...