• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z zasilaniem laptopa.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
119 wizyt
pytanie zadane 30 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Pytam i Pytam Nowicjusz (120 p.)
edycja 30 września 2016 przez Arkadiusz Waluk

Witam jestem złym posiadaczem laptopa Dell Inspirion 3542, a mianowicie nie działa zasilanie, na oryginalnej ładowarce musiałem się mocno nakręcić żeby w ogóle zaczęło ładować, teraz posiadam nowy zasilacz który doradził mi Pan w sklepie komputerowym teraz ciągle pisze Nie Wykryto baterii albo co jakiś czas podłączony, nie ładuje. Ale to jakby problem z gniazdem bo jak ruszam zasilaczem to tak widać trochę jakby się coś wyłamało. Ale teraz problem, bo nie wiem jak zdiagnozować, czy jest to wina baterii czy zasilacza, albo w ogóle tego i tego. Pomożecie mi coś?

Screen z programu BatteryMon.

 

1
komentarz 30 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Chyba sobie żartujesz z tym tłem ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 września 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
Ja bym stawiał, że winowajcą jest wtyk zasilania laptopa. Jedyną opcją jest rozbebeszenie laptopa i sprawdzenie stanu wtyku na płycie głównej. Jak jest lekko podłamany to możesz podlutować. Chyba, że się boisz to w serwisie ci to za 50 zł zrobią w 2 dni i będziesz miał spokój.

 

A tak btw. to w tym sklepie komputerowym ci gość testował tą ładowarkę? Bo są przypadki, że ładowarki przychodzą zepsute już z fabryki.

 

Pozdrawiam!
komentarz 1 października 2016 przez Pytam i Pytam Nowicjusz (120 p.)
Tak testował ładowarkę i wszystko było ok. Jak ruszam w moim laptopie końcówkę ładowarki to wydaje mi się, że coś nie łączy z gniazdem.
komentarz 1 października 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
No to oddaj do serwisu albo sam obczaj co jest nie tak z gniazdem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 857 wizyt
pytanie zadane 30 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Dominik Lange Obywatel (1,700 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 361 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez Aervyne Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 240 wizyt
pytanie zadane 6 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...