• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Detektor który przed zamknięciem strony prześle jakieś dane.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 26 września 2016 w JavaScript przez horkrak Nowicjusz (180 p.)
edycja 29 września 2016 przez ScriptyChris

Mam pytanie może się ktoś już z tym spotkał. Potrzebuje zrobić detektor który przed zamknięciem strony prześle jakieś dane. I mam taką funkcje, działa ale wyłącznie na desktopie. Macie pomysł jak to można rozwiązać żeby na mobile też działało.

Próbowałem też bind, ale też nie działa.

window.onbeforeunload = function(){

     $.ajax({
           type: 'POST',
           url: '../connect.php',
           data: { "id" : id },
           success:function(data){
           
          },
         error: function(data){
         
         },
         dataType:'html'
 
    });
}

 

komentarz 29 września 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Hmm, na desktopie działa, a na urządzeniu mobilnym nie?

Może przyczyna leży w tej linijce:

url: '../connect.php',

, czyli na kompie masz dostęp do pliku connect.php a na mobile'u nie?

Dla pewności przydałoby się otworzyć konsolę na tym urządzeniu (konsolę przeglądarki) i powinien być jakiś błąd, który podpowie co jest źle.

komentarz 30 września 2016 przez horkrak Nowicjusz (180 p.)
Na telefonie to działa tylko w jednym przypadku, kiedy wpisze nowy adres url. A jak zamknę kartę lub cała przeglądarkę to nie działa. Masz jakieś fajne rozwiązanie jak debugować na telefonie. Bo robiłem to na chrome, przez emulator testowałem różne modele, w konsoli nic nie pokazywało i w takim przypadku działa poprawnie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 976 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2017 w JavaScript przez marioosu Dyskutant (9,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Android, Swift, Symbian przez fipooo Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 126 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...