• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

E14 Języki programowania, od czego zacząć?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,429 wizyt
pytanie zadane 20 września 2016 w Egzaminy zawodowe przez Anchor Nowicjusz (120 p.)
Mam do opanowania HTML, CSS, JavaScript, PHP i jeszcze MySQL. Moje pytanie to od czego najlepiej zacząć, a co zostawić na koniec? Trochę tego jest, a lepiej żeby nauka miała ręce i nogi niż była chaotyczna. :)

Pozdrawiam.

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 20 września 2016 przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)
HTML, CSS, Javascrip, PHP, MySQL - W tej kolejności.
komentarz 20 września 2016 przez Anchor Nowicjusz (120 p.)
Dzięki wielkie :)
+1 głos
odpowiedź 20 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
w miesiąc przerobisz wszystko, to są podstawy podstaw z każdego języka.

 

http://egzamin-informatyk.pl/e14-egzamin-zawodowy-test-online

 

porób sobie te egzaminy i szybko się tego nauczysz. To można robić od strzała po kilku testach.

 

Skoro sa pytania typu, jaki to język i przedstawiony kod ma echo w środku to ja nie mam pytań o poziom tego egzaminu.

Ja rozumiem, że może poziom nie powinien być jak na maturze z infy, bo tam sama matma jest, ale ludzie.. tego egzaminu nie zdać to trzeba mieć popcorn zamiast mózgu.
komentarz 20 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Pytanie. Czy zdawałeś taki egzamin ?
komentarz 20 września 2016 przez Anchor Nowicjusz (120 p.)
Chodziło mi bardziej o praktykę.
0 głosów
odpowiedź 20 września 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Co bardzo ważne oraz w szczególności bardzo durne na E14 to standard HTML 4.01. PHP na 95% nie będzie ale warto znać podstawy. Bazy danych naturalnie.

0 głosów
odpowiedź 20 września 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
W tamtym roku był taki egzamin, że każdy kto chodził na lekcje to zdał. Podstawy podstaw. Musiałeś postawić stronę na divach, dodać style i wykonac kilka prostych poleceń w sql'u. Także moja rada jest taka, żebyś robił tam jakieś swoje projekty a egzamin zdasz z palcem w nosie.

 

Pozdrawiam!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,503 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w HTML i CSS przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 451 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 512 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Egzaminy zawodowe przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...