• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor do 500zł

Object Storage Arubacloud
+1 głos
561 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Offtop przez matti_94 Użytkownik (510 p.)
Poradźcie proszę jaki będzie najlepszy monitor do 500 zł. Potrzebuję go do pracy. Najchętniej bym go podzielił z monitorem laptopa (15,4") gdyż pracuję przy dużej ilości dokumentów i muszę mieć wszystko na oko w jedym polu widzenia. Jak wtedy wygląda sprawa rozdzielczości na ekranie, nie kłóci się to jakoś gdy masz dwie rózne na lapku i monitorze? Jeszcze jedno, bardziej banalna sprawa. Polecicie jakieś pożądne głośniki w rozsądnej cenie? Aby cena jakość była korzystna :D
Pozdro
Mateusz

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez TomWaw.IT Użytkownik (920 p.)

Ja po paru dniach szukania zdecydowałem się na Samsunga S24D300HS. (24 cale LED) 

Tu za 539 zł: http://allegro.pl/samsung-s24d300hs-led-fhd-2ms-lepszy-s24d300hl-24h-i4881234636.html

Jeśli chodzi o głośniki komputerowe, znajomy który "siedzi" w branży polecił mi Creative GigaWorks T20 II, poczytałem o nich, kupiłem - jeśli chodzi o współczynnik cena / jakość myśle że nie trafisz lepiej.

Ps. Jeśli chcesz coś większego to Microlab Solo C6 lub Solo C7 ;)

Pozdrawiam

0 głosów
odpowiedź 5 maja 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
O roździelczość się nie musisz martwić jeżeli Twoja karta graficzna jest spoko. Sam swojego często podpinam do telewizora który ma iną rozdzielczość...
0 głosów
odpowiedź 5 maja 2015 przez Ursan Bywalec (2,920 p.)
Ja kupiłem 23". Nie narzekam. Zmieściłem się w ~450zł.

Osobiście wolę matowe matryce IPS.

Możesz kupić monitor z wbudowanymi głośnikami.

Podobne pytania

–7 głosów
2 odpowiedzi 382 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 2,928 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2015 w Offtop przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,337 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...