• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wycena Lenovo y50-70

Object Storage Arubacloud
0 głosów
544 wizyt
pytanie zadane 4 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Bartosz Kujda Początkujący (250 p.)
zamknięte 4 września 2016 przez Bartosz Kujda
Witam jestem nieszczęśliwym posiadaczem laptopa Lenovo y50-70

Parametry:

-Procesor Intel Core i7-4720HQ 2.60GHz

-Ram 16Gb

-Karta graficzna: Intel Graphics 4600, NVIDIA GTX 960M

-Karta sieciowa: Broadcom 802.11ac

Laptopa chce sprzedać prawdopodobnie na części, ponieważ ma uszkodzoną płytę główną(dokładnie karte graficzna, która jest wlutowana), kartę sieciową. Wymiana całości jest nieopłacalna, ponieważ jej koszt to ponad 1400zł. Prosiłbym o wycene.
komentarz zamknięcia: Rozwiązanie problemu

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 września 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
wybrane 4 września 2016 przez Bartosz Kujda
 
Najlepsza
A nie masz serwisu, który posiadałby hot-aira?

Mam dokładnie tego samego lapka. Nie narzekam na niego :)

Jeśli chcesz wycene, to matryca pewnie około 150 zł, ramy po 80-120zł, dysk zależy jaki powiedzmy 80zł. Z używanych czesci nie zarobisz za wiele.
komentarz 4 września 2016 przez Bartosz Kujda Początkujący (250 p.)
Problem jest w tym że ani serwis lenovo ani serwis do którego się udałem póżniej nie wie gdzie jest problem z kartą graficzną, która po prostu nie działa. muszę grać na zintegrowanej od intela.
komentarz 4 września 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
No tak, mało jest w polsce serwisów dysponujących możliwościami do przelutowania grafiki.

Jak ja kupiłem lapka za ok. 3000 zł to bez skazy sprzedałbym go za max 2500. Niedziałający nie wiem czy by 1000 osiągnął, a na częściach zbyt wiele nie osiągniesz gdy płyta główna padła, która to jest najdroższa w zestawie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,480 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 548 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 572 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,601 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...