• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kilka rzeczy do forum które mogą się przydać

Object Storage Arubacloud
0 głosów
666 wizyt
pytanie zadane 4 września 2016 w Sprawy forum przez niezalogowany
Drodzy twórcy tego forum. Mam prośbę żebyście poprawili wygląd na telefony komórkowe. Ciągle tekst jest ucięty, nawet gdy telefon jest poziomo, pisanie tutaj na telefonie to też koszmar, nie można wstawić zdjęcia ani nic. Poprawcie też wyświetlanie kodu bo to już jest koszmar. I ostatnia propozycja to żebyście dodali pusty zgłaszaniu także powód. Żeby nie było korzystam z moimi lumii 635.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 4 września 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 4 września 2016
 
Najlepsza

Fakt, na urządzeniach mobilnych nie jest jeszcze najlepiej.

Że w niektórych odpowiedziach tekst wychodzi poza i ucina np. kod to wiem. Nie bardzo rozumiem czemu nie można np. wstawić zdjęcia ani nic, nie ładuje Ci się po prostu cały CKEditor? Gdy wcześniej miałem Lumie 640 to w IE/Edge również mi nie działał, obecnie mam telefon z Androidem i Chrome, tutaj również edytor domyślnie mi nie działa, ale po zaznaczeniu opcji "Wersja na komputer" edytor już normalnie się pojawia i wszystko można zrobić. Czy wszyscy tak mają i czy jest jakaś opcja uruchomienia CKEditora na wszystkich urządzeniach mobilnych tego nie wiem, nie szukałem. Może Comandeer by coś konkretnego wiedział na ten temat, zapytam.

Powód przy zgłoszeniu jest już w propozycjach od dawna i również jestem za tym, aby to dodać. Potrzeba tylko osoby, która znajdzie czas i to napisze (bo takiej funkcji Q2A nie posiada). Zapewne będę to ja jeśli chodzi o backend (chyba że ktoś jest chętny?), tylko jak mówię muszę znaleźć na to wolny moment.


Przy okazji wspomnę, że dodałem wczoraj coś takiego jak "Historia zmian", link znajduje się również w stopce. Nie ma sensu tworzyć na to osobnego tematu na forum bo nie ma co opisywać, jest to po prostu lista zmian wprowadzonych na forum.

1
komentarz 4 września 2016 przez niezalogowany
ok dziękuję za informacje
komentarz 4 września 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Mam informację od Comandeera (dzięki), że edytor powinien normalnie działać na urządzeniach mobilnych. Prawdopodobnie więc jest to problem po stronie Q2A lub ktoś celowo wyłączył edytor na urządzeniach mobilnych. Zbadamy temat, zapisałem do sugestii żeby nigdzie nie uciekło.

komentarz 4 września 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
przydla by sie takze opcja sortowania udzielanych odpowiedzi w pytaniach wedlug daty dodania
komentarz 4 września 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Prawdę powiedziawszy w typowych pytaniach w których mamy np. przeciętnie załóżmy 3 odpowiedzi na dany problem nie widzę konieczności takiej opcji.

Przydać by się mogła w tematach długich, gdzie jest dużo odpowiedzi i nawet nie koniecznie poszukiwana jest najlepsza i rozwiązanie problemu, a tylko pytanie służy do dyskusji.

Na razie po prostu zapisałem na listę sugestii, dzięki.

Podobne pytania

+3 głosów
4 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2016 w Sprawy forum przez MrMock Bywalec (2,890 p.)
+3 głosów
6 odpowiedzi 645 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 74 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...