• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jak zrobić poruszanie się w c++ builder 6?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
683 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2016 w C i C++ przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)

Jak zrobić by za pomocą [PRZYCISKU] (button) przesunąć postać np. góra, dół, lewo, prawo?

komentarz 30 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)

Dlaczego wszyscy zadają takie ogólne pytania, albo nie poszukają w google. Jeśli chcesz odpowiedź, to doprecyzuj laugh

komentarz 30 sierpnia 2016 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Na google szukam od tygodnia i nic. Mam 4 guziki (button1,2,3,4) no i te 4 guziki odpowiadają  za inne czynność 1 = Góra, 2 = Dół, 3 = Lewo, 4 = Prawo. (z lewo prawo próbowałem tak jak z arkanoidem i nic)
komentarz 23 marca 2023 przez parrot_yt Nowicjusz (100 p.)
można zrobic taki kod nie jestem zadobry ale mi działa w c++ tylko, że trzeba np. wpisać w i enter to jest ten kod: #include #include #include #include #include using namespace std; main() { int x=0; int y=0; string znak; for (;;) { cin>>znak; if (znak == "w") { y++; } if (znak == "s") { y--; } if (znak == "a") { x--; } if (znak == "d") { x++; } system("cls"); cout<<"x="<<x<<endl; cout<<"y="<<y<<endl; } system ("pause"); }

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 sierpnia 2016 przez niezalogowany
wybrane 30 sierpnia 2016 przez Emil Panecki
 
Najlepsza
Builder nie służy do robienia gier
komentarz 30 sierpnia 2016 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Wiem ale można w nim zrobić grę.
komentarz 30 sierpnia 2016 przez niezalogowany
ale po co się trudzić w Builderze jak można zrobić w czymś do służy do tworzenia gier, pomyśl trochę
komentarz 30 sierpnia 2016 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Dużo jest płatnych a i często są to słabe programy a i tak sam z siebie też się chce czegoś nauczyć bo to może się do czegoś przydać.
komentarz 30 sierpnia 2016 przez niezalogowany
polecam  SFML to tylko biblioteka
komentarz 30 sierpnia 2016 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
THX

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 308 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 337 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...