• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z PrestaShop

Object Storage Arubacloud
+1 głos
259 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez japierdziele9 Nowicjusz (130 p.)
Witajcie! Jestem nowa na forum i trafiłam tutaj, bo mam problem. Zapewne uznacie, że jestem nienormalna zadając takie pytanie, ale po prostu jestem zielona i szukam informacji u osób, które się na tym znają :)

Mam sklep na platformie PrestaShop i zastanawiam się, czy w zamian sklepu mogę sobie na PS postawić serwis, w którym ludzie będą oceniali pewne produkty?

Mam gotowy szablon, zakupioną domenę, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji, czy na PS można postawić coś, co nie jest sklepem (nie ma koszyka, itp.).

Bardzo proszę o pomoc :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 sierpnia 2016 przez mkus101 Użytkownik (820 p.)
Jeżeli chodzi o brak koszyka to oczywiście, przy edycji danego produktu jest tam opcja pozwalająca na ukrycie go. Problem może się pojawić jeżeli chodzi o atrybuty produktu(wątpię by Ci to przeszkadzało, ale mnie to spotkało), bo PS chce je sprzedawać i tworzy kombinacje między nimi, co potem w przypadku zmiany w ofercie przy dużej ilości atrybutów może być problematyczne, ale gdyby była taka sytuacja to kod HTML w opisie produktu i tyle.
komentarz 26 sierpnia 2016 przez japierdziele9 Nowicjusz (130 p.)
Dziękuję Ci za odpowiedź :)

A o jakim kodzie dokładnie mówisz?
komentarz 26 sierpnia 2016 przez mkus101 Użytkownik (820 p.)
Zapomniałem, że przecież jest nawet coś takiego jak tryb katalogu. ogarnij sobie, to powinno Cię zadowolić. Gdybyś miała np. kolory i tkaniny i chciała j pokazać to wtedy można je wrzucić tak na chama w opisie, ale nie wydaje mi się by było to potrzebne w Twoim przypadku.
komentarz 26 sierpnia 2016 przez japierdziele9 Nowicjusz (130 p.)
Dziękuję Ci bardzo! :)

Ogarnę sobie wszystko, co napisałeś i mam nadzieję, że sobie poradzę :)

Dzięki jeszcze raz!

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 199 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 12 września 2016 w PHP przez niejestemrobotem Początkujący (360 p.)
–3 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2016 w Inne języki przez kaminki Obywatel (1,030 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...