• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaką wersje Visual Studio do ASP.NET ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
263 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w C# przez VendE Użytkownik (980 p.)
Witam

Postanowiłem przesiąść się z aplikacji desktopowych na coś z webem lecz jak zwykle pierwsze problemy musiały mnie spotkać. Jaką wersję Visual Studio pobrać aby obsługiwała ASP.NET WebForm's oraz w późniejszym czasie MVC ? Bardzo zależy mi na tym aby wersja VS nie ważyła więcej niż ~3.5 GB bo w miejscu gdzie jestem, trudno tutaj o dostęp do szybkiego internetu, a muszę uporać się z czasem. Instalowałem wersje: 2010 Express oraz 2012 Express lecz nie były one z wsparciem Web Dev.

Pozdrawiam i liczę na pomoc !
komentarz 24 sierpnia 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
komentarz 24 sierpnia 2016 przez VendE Użytkownik (980 p.)
Już rozwiązałem swój problem :) Znalazłem Visual Studio 2013 Express for Web Developers.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 września 2016 przez Thomas Frost Bywalec (2,540 p.)
Cześć,

​Visual Studio Community 2015 zawiera narzędzia do ASP.NET (i nie tylko), oraz jest darmowy!

​Pozdrawiam,
​Tomek

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 977 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2017 w C# przez Rout Bywalec (2,350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 369 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2016 w C# przez maczlord Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 425 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2021 w C# przez kuba412 Początkujący (310 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...