• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książki - jakie polecacie na poniższy temat?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
464 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2016 w Offtop przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Uwaga, mamy tu do czynienia z książkami! ;)
* Jakie polecacie ciekawe książki o Hiroszimie i Nagasaki, o budowie bomby atomowej, itd.?
* A także: Jakaś ciekawa książka dla laika (nie aż tak bardzo, pewne podstawy mam) o kryptografii, może i złotym kluczu, backdoorze, prywatność, szyfrowanie, Apple, ...?

1
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Hajabuza Początkujący (370 p.)
Ja od siebie polecam książkę " Pan raczy żartować, panie Feynman ! " jest to biografia jednego z najwybitniejszych fizyków XX wieku . W kilku rozdziałach przedstawia jak budowali pierwszą bombę atomową , był jednym z fizyków teoretycznych uczestniczących przy projekcie Manhattan . Jedna z lepszych biografii jakie przeczytałem ;)
komentarz 20 sierpnia 2016 przez matiit Użytkownik (560 p.)
Nie związane z tematem:

Tytuł tematu jest słaby, nic nie mówi czego tak naprawdę poszukujesz.
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Hajabuza Początkujący (370 p.)
Czytałeś może tą książkę że się wypowiadasz ? :)
komentarz 20 sierpnia 2016 przez matiit Użytkownik (560 p.)

@Hajabuza słucham? To do mnie? 

Ja mówię o temacie "Ksiazki - jakie polecacie na poniższy temat?"

Książki - jakie polecacie na poniższy tem

komentarz 20 sierpnia 2016 przez Hajabuza Początkujący (370 p.)
Przepraszam ale jestem dzisiaj jakiś rozdrażniony bo od wczoraj z prostym problemem nie mogę sobie poradzić :D A książkę polecam :)
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
@Hajabuza, czytałem, świetna książka, aczkolwiek szukam czegoś konkretniejszego, na dany temat :)

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Czytałeś? Jak oceniasz te ksiażki?

Podobne pytania

–3 głosów
0 odpowiedzi 306 wizyt
pytanie zadane 31 października 2016 w JavaScript przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 594 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,038 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...