• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co to jest POCO?

Object Storage Arubacloud
–5 głosów
525 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2016 w C# przez Siemił Mądrala (7,380 p.)
Witam serdecznie. Może ktoś w prosty sposób opowiedział by o POCO. Co to jest? Do czego służy? Może jakiś link?
1
komentarz 19 sierpnia 2016 przez MetRiko Nałogowiec (37,110 p.)
komentarz 19 sierpnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
A POCO to komu?
1
komentarz 19 sierpnia 2016 przez niezalogowany
I co, wyskoczy mu po co jest c# xD
komentarz 24 sierpnia 2016 przez Siemił Mądrala (7,380 p.)
Dziękuje koledzy za pomoc. Wasze komentarze wiele wniosły do wątku...

Myślę, że nie każdy rozumie istnienia forum. Z tego co się orientuję forum po to jest by zadawać pytania i dowiadywać się różnych rzeczy, chyba że jestem w błędzie, jak coś to przepraszam. Przecież na każde pytanie można odpowiedzieć tak jak to zrobił MetRiko.

Ale nieważne, dzięki nakierowaniu MetRiko dowiedziałem się, że w polskim internecie na temat POCO są jakieś strzępki informacji. W angielskim wygląda to lepiej. Sądziłem, że jak spytam się grzecznie na forum, to ktoś może będzie wstanie opowiedzieć coś o POCO. Aby następnym razem, gdy użyję najlepszej metody, poszukiwania informacji, sugerowanej przez kolegów,, z łatwością znajdę.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 456 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 5,071 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2015 w C# przez procent Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 863 wizyt
pytanie zadane 6 października 2018 w C# przez therrax Nowicjusz (240 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...