• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza gra

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
273 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez wowo95 Początkujący (320 p.)
Cześć, chciałbym prosić o opinię na temat mojej pierwszej gry na androida

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wojciechkusnierczyk.SpaceStorm

 

Gra jest również dostępna na okulary virtual reality

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wojciechkusnierczyk.VRSpaceStorm

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
edycja 10 sierpnia 2016 przez olsześ
Pierwsze wrażenia wersji VR:
Plusy:
Wielki plus za to -  "Nie wymaga żadnych uprawnień" :3
Sterowanie ok - nie trzeba nie wiadomo jak ruszać głową, żeby się przemieścić, jak również nie są to duże przemieszczenia przy lekkim ruchu

Minusy:
Spoooro waży, ale widocznie tak musi być ;)
Po kilku minutach gry bardzo mnie oczy zaczęły boleć (nie wiem czy przez grafikę, czy zmęczenie).

Nudna jest :p
Omijanie obiektów dopóki się na jakiś nie wpadnie - przydałoby się jakieś urozmaicenie ;)

Podczas gry nie do końca wiedziałem, czy zaraz uderzę w głaz (lub też inny przedmiot), czy uda mi się go ominąć.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 671 wizyt
pytanie zadane 12 października 2019 w Nasze projekty przez Wojtek Kaźmierczak Użytkownik (530 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 2,900 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...