• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Amatorski filmik z ŚDM.

Object Storage Arubacloud
+8 głosów
254 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Cześć, tydzień temu zakończyło się ŚDM w Krakowie.

Nagrałem i skleiłem amatorski filmik z wyjazdu :)

https://www.youtube.com/watch?v=kUjG-UDuf-U

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Generalnie OK, ale obraz lekko niewyraźny i nie ma nic, co by mnie jako widza zaciekawiło, tzn. Twoja wycieczka, twoje wspomnienia, super, do oglądania dla znajomych, ale też nie znaczy, że jest źle, bo to nie reklama ŚDM :) 

Filmik jest poprawny. :)

+1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)

Szczerze, jest on słaby. 
Jak pisał Tom_Ja, do oglądania dla znajomych i dla siebie jako pamiątka z ŚDM jest ok. 

Lecz montaż nie zachwyca. Takie coś może zmontować każdy w najprostszym programie np. w windows movie maker – nie chodzi mi oczywiście, że trzeba mieć najlepsze programy do edycji, żeby filmiki tworzyć, bo jak ktoś ma wizje, to nawet z takiego movie makera coś wyciśnie. Chodzi mi bardziej o to, że jest to filmik, który stworzył totalny amator importując pliki, ustawiając w odpowiedniej kolejności, usuwając niechciane fragmenty i podkładając utwór - bez żadnej ingerencji w jakość tego wszystkiego.
 
Kolory są sprane, obraz niewyraźny. Dodatkowo są duże drgania.
Muzyka pasuje fajnie, ale ponad 2 min. tego samego rytmu dodatkowo negatywnie wpływa na odbiorcę - zniechęca do oglądania całości (moim zdaniem).

Jako pamiątka fajnie, w innym wypadku słabiutko.
 

0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2016 przez Tomek Rzymyszkiewicz Nowicjusz (180 p.)
Filmik fajny :) Czym nagrywałeś?
komentarz 8 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Dzięki :)
GoPro Hero 3
1
komentarz 15 sierpnia 2016 przez itcloud Gaduła (3,380 p.)
Jakościowo słabe. Stabilizacja by się przydała. No i to pokazuje też, ze to całe GoPro jest strasznie przereklamowane, a fajne filmy w necie to głównie zasługa podrasowania podczas montażu.

Ale z drugiej strony jak na amatorski film nie jest to najgorsza produkcją jaką widziałem. Powodzenia.

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 329 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Grafika i multimedia przez xVoice Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 185 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w HTML i CSS przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...