• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

+ i - korzystania z hostingu na stronie cba.pl

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,004 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez james30k Bywalec (2,260 p.)
Tak jak w pytaniu bardzo chciałbym poznać wasze opinię :)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
Poszukaj na forum o hostingach, niedawno był ten temat poruszany, poza tym większość ci powie, że nie opłaca się brać żadnego darmowego hostingu.
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Dość ważnym pytaniem jest czy chodzi Ci o hosting płatny czy darmowy bo cba.pl oferuje i taki i taki.

A moim zdaniem nie jest to hosting godny polecenia, ani jako płatny ani jako darmowy. Niektóre ograniczenia (np. do jednej bazy danych) są śmieszne. Support z tego co słyszałem też leży, a nic pozytywnego nigdy nie słyszałem (oprócz tego że jest darmowy). Osobiście żadnej strony bym tam nie postawił.
komentarz 3 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
A możesz tam mieć Node.js?
komentarz 3 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Na Hekko? W standardowym pakiecie na pewno node.js nie ma, gdybym zapytał czy jest taka możliwość to nie wiem co by odpowiedzieli, nigdy nie pytałem bo nie było mi potrzebne.
komentarz 5 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Czyli zostaje przy mydevil
komentarz 5 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Zależy kto czego potrzebuje. Jak ktoś nie korzysta z node.js i chce mały podstawowy pakiet za niska cenę to wejdzie na mydevil i się rozczaruje - bo jeśli dobrze patrzę na ofertę to najtańszy hosting kosztuje 150 zł za rok. A na Hekko najtańszy pakiet można kupić już za 49,99 zł/rok.
1
komentarz 5 sierpnia 2016 przez adas94 Nałogowiec (29,200 p.)
Na hekko nie ma możliwości instalacji node.js na hostingu.
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
Od siebie polecę hosting linehost.pl. Ceny za serwer www śmiesznie mały. Za 4 zł mam serwer na miesiąc z 1gb pamięci co całkowicie wystarczy.
komentarz 5 sierpnia 2016 przez james30k Bywalec (2,260 p.)
Jest jeszcze tutaj opcja 1.99zł/1 miesiąc 500mb, i tutaj pytanie czy 500mb na strone to jest aż tak mało?
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez Piotr Lis Obywatel (1,310 p.)

Witam,

Jeśli o to chodzi to zależy czy chcesz wybrać płatny czy za darmo. Z doświadczenia wiem, że płatny działa naprawdę przyjemnie. Jeśli natomiast chodzi o darmowy to jak się pewnie domyślasz jest pełno reklam i to nie zbyt "atrakcyjnych", ponieważ większość z nich są z serii "czyszczenia jelit" i mogą zasłaniać napisy na stronie. Jednak, jeśli zamierzasz używać wyłącznie w celach hobbystycznych i rozwijania siebie darmowy spokojnie zaspokoi Twoje potrzeby wink.

komentarz 5 sierpnia 2016 przez Piotr Lis Obywatel (1,310 p.)

Jednak pamiętaj o tym, że tyle ile jest osób interesujących się tematem tyle opinii nie zawsze ze sobą zgodnych. Proponuje Ci wybrać samemu i po prostu samemu wyrobić sobie zdanie na owy temat wink.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 1,078 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 415 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2017 w PHP przez marcin99b Szeryf (82,060 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 441 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2023 w PHP przez szoopa Nowicjusz (190 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...