• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy Pan M.Z w następnym odcinku posługiwać się będzie html 5 i css 3 ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
424 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany

Witam.

Czy wie ktoś może, czy następny odcinek Pan Mirosław Zelenta w następnym odcinku z serii tworzenia stron internetowych będzie najnowszy html 5 oraz css 3?

2
komentarz 17 lipca 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Zanim wejdzie HTML5 i CSS 3 (który nie jest już taki nowy - ma swoje kilka lat) to myślę, że skończysz szkołę  + nauczysz się sam więcej, wyszukując aktualnych kursów itd. wink

Musisz iść z duchem dydaktyki, pracować  Slight Edgowo ... pf

komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
Chodzi Ci o to że bardzo wolno wchodzi html 5 ;D ?
komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
@efik może HTML5 pojawi się w "DLC" (czyt. płatne kursy, które mają się pojawić na jesień) :P
komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
Podobno jednak mają być wszystkie za darmo.. Chyba że się myle :D
komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
@PaulMat ja słyszałem, że jedynie pierwsze lekcje mają być za darmo, później mają być płatne (ale głowy nie dam, bo już nie jestem pewny)
komentarz 17 lipca 2016 przez aken Nowicjusz (140 p.)
W ostatnim filmiku opisał, jak będzie - kurs będzie darmowy z możliwością dobrowolnego wsparcia (platforma patronite)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 lipca 2016 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
wybrane 17 lipca 2016
 
Najlepsza
Takie pytania proszę kierować do twórcy poradnika.

On sam najlepiej odpowie ci na to pytanie.

My jedynie możemy mówić  że albo będzie albo nie.
komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
W jaki sposób mogę się z nim skontaktować ?
komentarz 17 lipca 2016 przez MichuDev Pasjonat (20,300 p.)
komentarz 17 lipca 2016 przez niezalogowany
Czekaj, chyba Cię znam, ty nie z m*c :D?
komentarz 18 lipca 2016 przez MichuDev Pasjonat (20,300 p.)
Nie.
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Mirosław Zelent wielokrotnie powtarzał jaka jest jego koncepcja stworzenia kompletnego kursu. Zdanie autora trzeba uszanować. Więc albo to zaakceptujesz i będziesz się uczył w takiej formie jak dotychczas albo poszukaj sobie innych poradników. Naciskanie nie ma żadnego sensu.
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2016 przez itcloud Gaduła (3,380 p.)
A skąd niby my to mamy wiedzieć? Pan MZ wkłada dużo pracy w każdy kurs - co będzie, to zależy od niego, tzn. jaki będzie kolejny temat kursu. Jeszcze rozumiem, jakbyś za te kursy płacił.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 510 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2017 w HTML i CSS przez kamilcss Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 436 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 184 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...